Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Ракета Falcon 9 виводить на орбіту космоліт Boeing (подія завершено)


Опубликованно 08.12.2017 01:00

Ракета Falcon 9 виводить на орбіту космоліт Boeing (подія завершено)

З мису Канаверал сьогодні, 7 вересня, о 17:00 повинна стартувати ракета-носій Falcon 9 з космолетом X-37B. Ракету SpaceX уперше використовують для виведення на орбіту експериментального орбітального літака. Майбутня місія OTV-5 стане вже п\'ятим польотом для X-37. Про це пише Naked Science.

ВПС США утримуються від докладного опису цілей і завдань Boeing X-37. Раніше у Військово-повітряних силах США заявили, що в рамках OTV-5 фахівці Дослідницької лабораторії військово-повітряних сил (AFRL) проведуть Advanced Structurally Embedded Thermal Spreader.

Згідно з офіційними повідомленнями, експерти протестують експериментальну електроніку і коливальні теплові труби в умовах тривалого космічного польоту.

Видання зазначає, що навколо X-37 ходить багато чуток. Раніше деякі експерти заявляли, що використання зорельоту в рамках офіційно озвучених цілей «економічно недоцільно» і мова може йти про відпрацювання технологій «бойового космольота». Фахівці вказували, що такий міні-шаттл зможе стежити за іншими космічними апаратами та, при необхідності, збивати їх. Підтверджень цих припущень поки не надходило.

Запуск у своєму YouTube транслює SpaceX.

Відомо, що, подібно своєму «старшому братові» — «Спейс шатлу», — X-37 має вантажний відсік, де може розміститися різне обладнання. Маса корисного вантажу становить 900 кг Злітна маса космічного апарату — 4989 кг. Сідає він подібно звичайному літаку. На сьогодні справили два льотних примірника Х-37 і кілька для наземних випробувань.

Розроблена компанією SpaceX ракета Falcon 9 створювалася з розрахунком на повторне використання. До теперішнього часу інженери SpaceX вже довели можливість вертикальної посадки і повторного космічного запуску першої ступені ракети-носія. Концепція многоразовости робить ракети Falcon 9 найбільш комерційно привабливим варіантом на ринку.

Теги: SpaceX falcon9 SpaceX запустила ракету, Boeing X-37


banner14

Категория: Общество

Ракета Falcon 9 виводить на орбіту космоліт Boeing (подія завершено)


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.