Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Наука

banner12

Археології Соло: рушійною силою Зоряних воєн

Хан Соло йде про те, щоб прийняти ключове рішення. Він напружений. Він розмовляє зі своїм наставником. Разом вони виявляються серед групи древніх, вписані стоять камені.

Це просто проблиск з останнього трейлера фільму частини "Зоряних воєн".

Але руїни не просто випадковий фон набір дизайнерське рішення.

Це насправді... ( подробнее )

Скромний початок, більшість домінуючих видів Землі

Ці знамениті динозаври стали синонімом видів, які домінували на планеті протягом майже 150 мільйонів років, але вони не завжди були сили природи, вони росли, щоб бути.

"Раніше у нас було слабке уявлення про те, як тварини, як T-Rex і бронтозавр піднявся до панування," палеонтолог д-р Стів Brusatte розповів новини.ком.АУ. "Але тепер ми знаємо,... ( подробнее )

Фокс бої Орел у фото

Провівши день фотографуючи групу молодих лисиць, граючи в траві, Містера Ебі сказав, що він продовжував спостерігати сцену, як сонце стало хилитися до заходу і тварин звернули свою увагу на полюванні.

Червона... ( подробнее )

Це восьминоги живі свідчення життя intersstellar?

Можливість редагувати свої тіла.

Це біологи ламають голову.

Еволюція працює не так. Це повинно бути прискорене генної мутації — зміни в ДНК, яке доводить, щоб бути корисним для господаря.

Так як істота може еволюціонувати таким чином, щоб дозволити їм відновити себе?

Зараз з\'явився новий потяг думки.

Вони... ( подробнее )

Вчені КІВІ керувати новою полюванні за лох-Несське чудовисько

Команда, очолювана професором Нілом Гиммель з Університету Отаго, розташований розслідувати темні води озера лох-Несс в Шотландії в наступному місяці.

Новини лох-монстр, як правило, називають "Нессі", нібито має довгу шию і одним або кількома горбами стирчали з води. Доказом його існування є чисто анекдотичний, з кілька спірних фотографій... ( подробнее )

Джефф Безос: ми повинні покинути планету

"Ми повинні повернутися на Місяць, і на цей раз, щоб залишитися", - сказав він.

Виступаючи на конференції з розвитку в Лос-Анджелесі в минулі вихідні, р-н Безос зробив аргумент, що для того, щоб захистити землю і привести в людський вигляд, щоб продовжувати рости, потрібно перейти на більшу частину нашої виробничої діяльності на Місяці,... ( подробнее )

План божевільний маск в подорожі до Землі, напевно, станеться

Якщо все піде за планом, він буде спиратися на ті ж ракети в даний час компанія будує, здатний доставити людину на Марс. Вийшло б майже 15-годинного перельоту з Шанхаю в Нью-Йорк на звичайному авіалайнері всього за 39 хвилин.

Це звучить безглуздо, але це "однозначно відбувається", - зазначає Президент та головний Операційний директор компанії... ( подробнее )

Литий шість темних галактик\' Новий світ на народження Всесвіту

Загадкові вкраплення показано як тіні близько 12 мільярдів світлових років.

Ми не можемо бачити їх. Замість того, що у нас є докази, похований у світ галактик навколо них.

Всесвіту оцінюється в 13.8 мільярдів років. І старі відомі зірки становить 13,2 мільярда років.

Їх існування передбачалося. Але знайти галактику,... ( подробнее )

Спливають таємниці НЛО з секретних проекту

У 1996 році, мод на замовлення підрядника оборони підготувати всеосяжний доповідь про Великобританії НЛО. Звіт був складений у період величезного суспільного інтересу до НЛО підживлюються дико популярні "Секретні матеріали" телесеріал 1997 рік 50-річного ювілею передбачуваний інцидент з НЛО в Розуеллі, Нью-Мексико.

Обережні, щоб уникнути... ( подробнее )

Джефф Безос: ми повинні покинути планету

"Ми повинні повернутися на Місяць, і на цей раз, щоб залишитися", - сказав він.

Виступаючи на конференції з розвитку в Лос-Анджелесі в минулі вихідні, р-н Безос зробив аргумент, що для того, щоб захистити землю і привести в людський вигляд, щоб продовжувати рости, потрібно перейти на більшу частину нашої виробничої діяльності на Місяці,... ( подробнее )

banner13