Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Афиша

banner12

"Кінотавр-2018": Ксенія Собчак, Федір Бондарчук, Пауліна Андрєєва і всі-всі-всі на вечірці l\'officiel

Пауліна Андрєєва і Федір Бондарчук

У передостанній день "Кінотавра-2018", — далі тільки церемонія закриття, оголошення переможців та афтепаті — відгриміла традиційна вечірка журналу l\'officiel. SPLETNIK.RU... ( подробнее )

Даша Жукова, Роман Абрамович, Інгеборга Дапкунайте і інші гості дня народження музею "Гараж"

Даша Жукова і Роман Абрамович

Заснований десять років тому Дашею Жуковою і Романом Абрамовичем Музей сучасного мистецтва "Гараж" в цьому році відзначає свій перший ювілей. З цієї нагоди вчора, 6 червня,... ( подробнее )

"Кінотавр-2018": Бондарчук, Михалкова, Чубайс, Горбачова на прем\'єрі фільму Дуні Смирнової "Історія одного призначення"

Ганна Міхалкова, Авдотья Смирнова та Ірина Горбачова

Останній раз Авдотья Смирнова приїжджала на "Кінотавр" з фільмом "Кококо", у 2012 році — тоді Ганна Міхалкова і Яна Троянова поділили між собою... ( подробнее )

Саті Казанова, Андрій Малахов, Аліка Смєхова та інші гості коктейлю в центрі Москви

Саті Казанова

На терасі бару "Консерваторія" в готелі "Арарат Парк Хаятт Москва" відбулося відкриття літнього світського сезону. В честь його старту пройшов коктейль з участю керівників нафтових і... ( подробнее )

Марія Кожевнікова, Юлія Пересільд і інші на прем\'єрі фільму "Чернетка"

Марія Кожевнікова

Поки у Каннах гримів гала-вечір благодійного фонду amfAR, в Москві зірки зібралися на прем\'єрі фільму "Чернетка", яка пройшла в "Жовтні". Марія Кожевнікова, Юлія Пересільд, Катерина... ( подробнее )

Поліна Юмашева, Сніжана Георгієва, Галина Юдашкіна і інші гості на презентації в центрі Москви

Чарльз Розьє, Поліна Юмашева, Янсена Бадер

У новому ресторані Діни Хабировой і Віталія Шиманського Buro TSUM, відкритому на п\'ятому поверсі Цуму, пройшов закритий вечеря в честь російського запуску... ( подробнее )

"Кінотавр-2018": Федір Бондарчук, Пауліна Андрєєва, Ксенія Собчак та інші на концерті Монеточки

Пауліна Андрєєва і Федір Бондарчук

На "Кінотаврі-2018" життя б\'є ключем: після всіх прем\'єр і кінопоказів стомлені, але не втратили ентузіазму гості зібралися на завершальному заході дня — вечірці,... ( подробнее )

Альона Долецька, Ксенія Чилінгарова, Костянтин Ернст, Микола Усков на дні народження Ольги Свібловою

Альона Долецька

У середу, 6 червня, засновниці Мультимедіа Арт Музею Ользі Свібловою виповнилося 65 років. Відзначити ювілей мистецтвознавець вирішила в стінах рідного музею, куди запросила своїх близьких... ( подробнее )

"Кінотавр-2018": Равшана Куркова, Федір Бондарчук та інші на прем\'єрі фільму "Кислота"

Равшана Куркова

Найпопулярніші сеанси на "Кінотаврі" — вечірні, адже саме в цей час показують фільми з основної конкурсної програми. Однак вдень на прем\'єрі фільму "Кислота", який бере участь у новій... ( подробнее )

"Кінотавр-2018": Світлана Бондарчук, Надія Оболенцева, Ксенія Собчак та інші на вечорі Action!

Гості вечора Action!

Ось вже кілька років у рамках фестивалю "Кінотавр" проходить вечір Action! — показ короткометражних фільмів, створених відомими російськими режисерами для благодійних цілей. Підтримати... ( подробнее )

banner13