Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

До Землі наблизився гігантський астероїд - потенційно небезпечний Florence (фото, відео)


Опубликованно 07.12.2017 00:10

До Землі наблизився гігантський астероїд - потенційно небезпечний Florence (фото, відео)

1 вересня 2017 року Florence наблизився до нашої планети на відстань 7 млн км. Це приблизно в 18 разів більше відстані між Землею і Місяцем.

З моменту старту програми NASA, яка спрямована на виявлення і відстеження таких об\'єктів, (3122) Florence став найбільшим астероїдом, небезпечно сблизившимся з нами, передає Naked Science.

Незважаючи на те, що даний астероїд вважають потенційно небезпечним, загрози для Землі на даному етапі немає. Можливо, вона з\'явиться після 2500 року. При цьому таке зближення станеться вже через сорок років.

Пролети об\'єкт ближче, ніж зараз, приводів для переживань було б більше. Загрозою для земної цивілізації вважаються астероїди діаметром більше 1 км: сюди ж входить і Florence, діаметр якого становить 4,4 км

У разі зіткнення з нашою планетою небесного тіла діаметром 1000 м, енергію удару оцінюють приблизно в 80 тис. Мт тн, що утворився кратер буде мати діаметр 20 км. Такий катаклізм, можливо, призведе до мільярдів жертв. У разі падіння на Землю астероїда діаметром 5 км, не уникнути глобальної зміни клімату. А 10-кілометровий астероїд майже напевно знищить всю земну цивілізацію.

Як повідомляв УНІАН, з кожним роком науковці дедалі впевненіше прогнозують ймовірність зіткнення з Землею великих небесних тел. Нещодавно, до речі, дослідники з Чехії з\'ясували, що у 2022, 2025, 2032 та 2039 роках нашій планеті загрожують уламки комети Енке.

Теги: гиганский астероїд, астероїд пролетів повз землю, астероїд Florence


banner14

Категория: Общество

До Землі наблизився гігантський астероїд - потенційно небезпечний Florence (фото, відео)


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.