Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Платформу OVVA.tv перезапускают під брендом 1+1 video


Опубликованно 06.12.2017 01:00

Платформу OVVA.tv перезапускают під брендом 1+1 video

1+1 медіа оголосила про перезапуск власної VOD-платформи OVVA.tv і об\'єднання контенту медіагрупи під єдиним брендом 1+1 video.

Сервіс OVVA.tv працював як агрегатор відеоконтенту 1+1 медіа та партнерів компанії, але не мав інтеграції з сайтами ТБ-каналів. Тому від цієї концепції відмовилися на користь єдиної VOD-платформи для всіх ресурсів медіагрупи.

На 1+1 video буде доступний не весь контент, який був показаний в ефірі телеканалів групи і на який у 1+1 медіа права. Доступ до архіву відео буде безкоштовним при використанні рекламної моделі. Також ведеться розробка додаткової опції у вигляді платної підписки без показу реклами.

Така синергія сайтів і проектів 1+1 медіа посилить позицію щодо перегляду відео в інтернеті і підвищить загальні показники.

«Виробництво і дистрибуція власного контенту є пріоритетними напрямками медіагрупи. Брендовий VOD-платформа дозволить забезпечити нашу аудиторію доступом до бібліотеки відео телеканалів і проектів 1+1 медіа в зручному форматі: без прив\'язки до телепрограмі адаптивним під будь-який пристрій для перегляду відео», – говорить Ганна Ткаченко, директор діджитал напрямки 1+1 медіа.

На сьогоднішній день VOD-інтегрована платформа із сайтом телеканалу 2+2, поступово на неї перейдуть канали ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС і 1+1.

До кінця 2017 року в рамках 1+1 video будуть розроблені рекомендації система контенту, особистий кабінет користувача, з можливістю формування списків обраного і підписки на оновлення.

Платформа вже працює і знаходиться у відкритому доступі – 1+1 video.

Теги: 1+1 video, Платформу OVVA.tv перезапускают


banner14

Категория: Общество

Платформу OVVA.tv перезапускают під брендом 1+1 video


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.