Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

NASA відправить на МКС 3D-принтер для переробки пластику


Опубликованно 03.12.2017 00:10

NASA відправить на МКС 3D-принтер для переробки пластику

NASA в майбутньому році планує відправити на Міжнародну космічну станцію пристосування, яке може виявитися вкрай корисним для далеких космічних перельотів - 3D-принтер, який використовує в якості сировини перероблений їм сміття. Про це пише ТАСС з посиланням на журнал Newsweek.

Цей механізм вже отримав назву "рефабрикатор". Зараз він проходить останню перевірку на Землі і в квітні повинен буде опинитися на МКС. Цей апарат перетворює предмети з пластику будь-якої форми вихідний матеріал для виробництва найпростіших інструментів або запчастин.

Зазвичай на МКС немає проблем з постачанням, необхідні екіпажу предмети як правило є в наявності і навіть у кількох примірниках. Крім того, до станції з Землі регулярно відправляються вантажні та пасажирські кораблі. Тому в NASA хочуть зараз випробувати нову технологію, щоб надалі застосовувати її при освоєнні космосу, в тому числі, під час місій на Марс і Місяць.

"Коли ми почнемо відправляти людей у віддалені райони за межами навколоземної орбіти, будь-яке вільне місце [на кораблях] буде на вагу золота. Неможливо розмістити на борту всі запасні частини та інструменти. А їх відправлення з Землі потребує багато часу і коштів", - зазначила Ніки Веркхайзер, керівник відділу космічного виробництва в центрі космічних польотів NASA в Алабамі.

Технології переробки пластику на Землі давно налагоджені - спочатку він подрібнюється до стану порошку, з якого потім і роблять новий матеріал. Але в космосі така схема не спрацює - через відсутність тяжіння пластиковий порошок може стати загрозою для екіпажу. Тому рефабрикатор переводить пластик в розплавлене стан. У цього способу є ще одна перевага - один і той же обсяг пластику можна буде переробляти кілька разів, без додавання нової сировини.

Машина також буде простий в управлінні, для цього не потрібно багато людей. Його розробкою займалася компанія Tethers Unlimited, Inc. Сума контракту склала $750 тис.

Теги: переробка пластика в космосі, переробка сміття в космосі, 3D-принтер на МКС, рефабрикатор


banner14

Категория: Общество

NASA відправить на МКС 3D-принтер для переробки пластику


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.