Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Голі танцюристи в Єрусалимі обурили міністра культури


Опубликованно 02.12.2017 00:40

Голі танцюристи в Єрусалимі обурили міністра культури

Міністр культури Ізраїлю Мірьям Регев відмовилася фінансувати почався у вівторок, 28 листопада, міжнародний фестиваль танців з-за того, що деякі учасники виступають на ньому повністю або частково оголеними. Про це у вівторок, 28 листопада, пише The Guardian.

Захід під назвою «Міжнародна танцювальна тиждень» стартувало в Єрусалимі. Воно триватиме до 7 грудня. У ньому взяли участь 28 танцюристів, три артиста використовують наготу в своїх виступах.

Двоє учасників «Танцювальної тижня», представники ЛГБТ-спільноти Аді Шилдан і Ндр Виданий, назвали дії відомства спробою політиків-консерватистов звузити громадський простір для дискусій. «Нагота не є чимось незвичайним у сучасному танці, але в Ізраїлі нам доводиться робити крок назад у порівнянні з Європою. Ми (Шилдан — жінка, Видано — чоловік ) обидва виступаємо напівоголеними, але ображає всіх саме жіноче тіло», — заявила Шилдан.

Наголошується, що раніше відомство за схожою причини відмовився фінансувати Ізраїльський кінофестиваль і танцювальний фестиваль Curtains Up.


banner14

Категория: Культура

Голі танцюристи в Єрусалимі обурили міністра культури


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.