Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Штучний інтелект навчився розпізнавати обличчя в натовпі і на масових акціях


Опубликованно 28.11.2017 00:40

Штучний інтелект навчився розпізнавати обличчя в натовпі і на масових акціях

Дослідники з Кембриджського університету, Національного технологічного інституту Індії та Індійського інституту науки навчили штучний інтелект розпізнавати людей в натовпі і на масових акціях, навіть коли їх особи частково прикриті. Про це з посиланням на Motherboard пише Tjournal.

Новий документ, який буде представлений на Міжнародній конференції ICCVW, являє собою алгоритм глибокого вивчення - підвид машинного навчання, який використовується для виявлення і відтворення моделей у великих обсягах даних.

При цьому він впорався із завданням, навіть коли на фрагменти потрапляли окуляри, борода, маска або бандана. Програма зуміла розпізнати прикрите шарфом особа в 67% випадків. Знімки робили на «складному» тлі, який би нагадував реальні умови на вулиці. Фотографія ділилася на 14 ділянок, потім кожен фрагмент аналізував алгоритм і добудовував особа.

Один з дослідників розповів, що під час роботи над ІІ думав про те, що його будуть використовувати для пошуку злочинців. Він визнав, що не знає, як запобігти використання алгоритму для інших цілей: «У мене немає відповіді, як з цим можна боротися».

Як зауважило видання, поки рано турбуватися про те, що правоохоронні органи будуть використовувати алгоритм з машинним навчанням для затримання протестувальників. Для таких систем потрібні серйозні бази даних, в цій програмі використовували сумарно близько чотирьох тисяч фотографій.

За словами творців, ІЇ не зможе «дізнатися» людини, якщо він одягне суцільну маску на обличчя. Дослідники планують навчити програму працювати дистанційно, без необхідності підключатися до Wi-Fi.

Теги: Штучний інтелект, учасники протестів


banner14

Категория: Общество

Штучний інтелект навчився розпізнавати обличчя в натовпі і на масових акціях


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.