Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Засновник Telegram запропонував Apple і Google створити власні країни


Опубликованно 14.11.2017 00:50

Засновник Telegram запропонував Apple і Google створити власні країни

Засновник Telegram і Вконтакте Павло Дуров припустив, що для обходу шкодить регулювання бізнесу з боку влади найбільші компанії США кшталт Apple і Google можуть створити власні країни.

Дуров опублікував повідомлення, в якому написав, що в нинішніх умовах тиску на IT-компанії з боку влади США, які вимагають доступу до інформації, американські компанії, «орієнтовані на недоторканність приватного життя», часто не можуть говорити про це тиск влади.

«Google і Apple — дві компанії, від яких ми залежимо з-за того, що їх операційні системи встановлені в наших мобільних пристроях, — базуються в США. Я не бачу ніякого вирішення цієї проблеми. Я сподіваюся, що одного разу величезні компанії, такі як Apple і Google, стануть незалежними від будь-якого уряду, які заважають втіленню місії їх засновників (можливо, через створення власних країн?)», — сказав бізнесмен.

На початку свого повідомлення він дав посилання на інтерв\'ю виданню The Baffler, де розповів про спробу агентів ФБР примусити Telegram до співпраці. У травні 2016 року вони прийшли до нього в квартиру в Сан-Франциско, яку він зняв через Airbnb, і стали задавати питання про роботу сервісу.

Влітку 2017 року над Telegram нависла загроза повного блокування на території Росії. Після того, як Павло Дуров відмовився надати російській владі дані, які його компанія вважає конфіденційними, Роскомнадзор попередив про Дурова швидкої блокування месенджера. Після тривалої публічної листування засновник Telegram погодився надати відомству необхідні дані, при цьому Дуров підкреслив, що про передачу особистих даних користувачів мови не йшло.

Теги: Google, Telegram


banner14

Категория: Общество

Засновник Telegram запропонував Apple і Google створити власні країни


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.