Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Вчені: після потужного спалаху на Сонці до Землі направляється величезна маса енергії (відео)


Опубликованно 13.11.2017 00:40

Вчені: після потужного спалаху на Сонці до Землі направляється величезна маса енергії (відео)

Астрономи зафіксували найпотужніший за останні 12 років вибух в сонячній короні, який призвів до розриву, за розміром більший ніж чотири Землі. Величезна маса енергії мчить зараз до нас, погрожуючи систем зв\'язку, навігації літаків і здоров\'ю людей, повідомляє ТСН.

Кількість енергії, яка вирвалася із Сонця, дуже складно порахувати, але для порівняння можна представити всю електроенергію, яку людство буде виробляти більше 500 років, або, наприклад, кілька мільйонів атомних бомб. Всі ці заряджені частинки і згустки плазми летять до Землі.

"У Землі є власне магнітне поле. Коли це магнітне поле, викинуте в корональної маси, взаємодіє з магнітним полем Землі, спостерігаються геомагнітні бурі", - пояснює завідувач відділом фізики Сонця НАН України Наталія Щукіна.

Насамперед, це є ризиком для електроніки – точність навігації може давати збої. Крім того, можливо і вплив на самопочуття, тому лікарі радять особливо чутливим до космічних явищ людям більше гуляти на свіжому повітрі, добре висипатися, пити достатньо води, не ризикувати з новою їжею, відмовитися від алкоголю і тютюну, зменшити кількість чаю, кави і різних стимуляторів.

Як повідомляв УНІАН, 6 вересня Сонце вибухнуло відразу двома спалахами Х-класу, одна з яких увійшла в десятку самих потужних, які коли-небудь вдавалося виміряти.

Теги: спалах на Сонці, викид енергії


banner14

Категория: Общество

Вчені: після потужного спалаху на Сонці до Землі направляється величезна маса енергії (відео)


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.