Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Facebook тестує сервіс для зустрічей, схожий на Tinder


Опубликованно 12.11.2017 00:40

Facebook тестує сервіс для зустрічей, схожий на Tinder

Facebook запустила тестування нового сервісу для організації зустрічей, який по інтерфейсу нагадує пропозицію для знайомств Tinder. На нову функцію звернуло увагу видання Motherboard, передає Медуза.

Додаток Facebook для телефону надсилає повідомлення про те, що ви могли б зустрітися з кимось із ваших друзів. При переході по ньому з\'являється фотографія одного з друзів з питанням «Хочете призначити зустріч на цьому тижні?».

Якщо обидва друга відповідь «Так», то програма запропонує організувати зустріч. Якщо «Так» відповість тільки один з них, то інший про це не дізнається.

У Facebook виданню розповіли, що вирішили організувати «невелике тестування сервісу для призначення зустрічей з друзями. Поки сервіс тестують тільки в Торонто і Нової Зеландії.

Tinder — сервіс для призначення побачень із незнайомими людьми, які знаходяться поблизу (використовується обліковий запис Facebook). Він також пропонує вибрати або пропустити запропонований контакт рухом відповідно вправо або вліво.

Теги: сервіс Tinder, сервіс для зустрічей, Facebook і Tinder, сервіс для знайомств


banner14

Категория: Общество

Facebook тестує сервіс для зустрічей, схожий на Tinder


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.