Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Apple може зіткнутися з дефіцитом поставок нових iPhone - ЗМІ


Опубликованно 10.11.2017 00:20

Apple може зіткнутися з дефіцитом поставок нових iPhone - ЗМІ

Apple може зіткнутися з дефіцитом поставок нових iPhone, презентація яких запланована на наступному тижні. Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на джерела, знайомі з ситуацією, передає РБК.

За інформацією співрозмовників видання, влітку при складанні нових iPhone виникли виробничі складності. У підсумку графік виробництва нових смартфонів зрушився на місяць.

Як зазначає газета, щоб повернутися до початкового графіку підрядник Apple компанія Foxconn Technology Group, яка збирає IPhone, змушена була наростити виробничі потужності на своєму заводі в китайському Чженчжоу. Компанія навіть почала виплачувати бонуси співробітникам, які допомагають залучити нових працівників. У червні на заводі Foxconn працювали близько 250 тис. осіб, зазначає газета.

Таким чином, пояснюють джерела, збої у виробничому процесі можуть призвести до дефіциту в постачання нових iPhone і затримки при їх доставці споживачам, які, оформлять замовлення на новинку.

Apple і Foxconn відмовилися від коментарів, додає видання.

Презентація нових смартфонів від Apple, які, ймовірно, отримають назву iPhone 8, відбудеться 12 вересня.

Теги: новий iPhone


banner14

Категория: Общество

Apple може зіткнутися з дефіцитом поставок нових iPhone - ЗМІ


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.