День боротьби з суїцидом або як Єгор Лєтов став сумним обличчям Компартії України
Опубликованно 03.01.2020 13:00
"Вести" весь день публікують статті, присвячені музиканту Єгору Летову - сьогодні йому виповнилося б 55 років. Ми розібралися, чому його творча спадщина так по-різному сприймається слухачами в Україні та Росії. А музичний критик Данило Панімаш спеціально для нашого видання проаналізував впливу, які Лєтов справив на українську культуру. "Вести" дізналися думки вітчизняних музикантів про творчість "Цивільної Оборони", а також повідомляли про вихід триб\'юту цієї групи. Також рекомендуємо прочитати статтю нашої журналістки Марини Яковенко про те, що робив в Україні соліст ГО.
"Вісті" вже писали, що Проля Полякова вирішила дебютувати у кіно як продюсер. Нинішньої осені планується старт зйомок комедії "Зірки по обміну", яку вона буде продюсувати, і зіграє в ній, як головна актриса.
Єгор Лєтов, на відміну від рок-брил начебто Макаревича або Гребенщикова, не користувався парфумом "Демократія". Тобто, він не їздив в Україну з метою побачити десять тисяч рук на "Олімпійському" (на піку популярності) або ще раз нагадати про те, що він поки живий (вже в нульових). Музикант швидше любив душевно провести концерт в темному підвалі або в студентському актовому залі, потиснути руку друзям-музикантам і затишно де-то з ними упороться. У день його ювілею (а також в День запобігання самогубствам) "Вісті" вирішили зробити величезний матеріал про спадщину "Труни" - тут ми розповімо, що связявает Лєтова з Україною.
Категория: Новости
День боротьби з суїцидом або як Єгор Лєтов став сумним обличчям Компартії України