Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

"Золотий орел — 2019": Ходченкова, Кожевнікова, Михалковы, Лановий та інші на кінопремії


Опубликованно 26.01.2019 17:05

Світлана Ходченкова

У Москві відбувся "російський "Оскар" — вручення нагород премії "Золотий орел", яку Національна Академія кінематографічних мистецтв і наук Росії проводить вже в 17-й раз. На червоній доріжці сяяли Світлана Ходченкова, Ксенія Раппопорт, Марія Кожевнікова і Ганна Міхалкова, в залі жартували про Олександра Петрова, а Василь Лановий виступив з полум\'яною промовою — розповідаємо, як пройшла головна російська кінопремія.

1/27 Світлана Ходченкова

2/27 Марія Кожевнікова

3/27 Ганна Міхалкова

4/27 Надія Міхалкова

5/27 Ганна Чиповская

6/27 Ксенія Раппопорт

7/27 Аглая Тарасова

8/27 Любов Толкаліна

9/27 Авдотья Смирнова

10/27 Маша Федорова

11/27 Вікторія Толстоганова

12/27 Тетяна Михалкова

13/27 Євген Стичкін та Ольга Сутулова

14/27 Федір Бондарчук

15/27 Ілля Бачурін

16/27 Сергій Гармаш

17/27 Дар\'я Повереннова

18/27 Катерина Волкова

19/27 Яніна Студилина

20/27 Вадим Верник

21/27 Сабіна Ахмедова

22/27 Олена Захарова

23/27 Марія Лемешева та Федір Бондарчук

24/27 Рената Піотровські

25/27 Світлана Дрига

26/27 Марина Жигалова-Озкан

27/27 Олександр Петров

Переглянути всі

За традицією, церемонія відбулася в першому павільйоні "Мосфільму" — рідному і намоленому для більшості гостей місці. Почали з\'їжджатися ще до шести годин, але початок церемонії все одно затрималося — цього разу на рекордний годину з гаком.

Марія Кожевнікова

Світлана Ходченкова

Поки пані — до речі, майже поголовно обрали чорні вбрання — позували фотографам, виблискуючи коштовностями (головним партнером премії за традицією виступає компанія Mercury), а їх супутники прокладали їм дорогу через гудящую натовп (вузькі коридори "Мосфільму" явно не призначені для такої кількості людей), в кулуарах гадали, хто ж піде додому з нагородою.

Ганна Чиповская

Ганна Міхалкова

Надія Міхалкова

Маша Федорова

Ажіотаж викликала поява сім\'ї Михалкових, яка прибула на кінопремію практично в повному складі: крім Микити Сергійовича, фільми продюсерської компанії якого з року в рік стають лауреатами, і Тетяни Євгенівни, на церемонію також прийшли і їх дочки — Надія та Ганна.

Остання в цей вечір була серед номінантів, а командою підтримки виступали її сини, без яких світ тепер актриса виходить дуже рідко (за що їй повинні сказати спасибі всі скучили за красивим молодим особам).

Микита Міхалков з онуками Сергієм і Андрієм, дочкою Анною і дружиною Тетяною

Ганна, Микита і Тетяна Михалковы

Ганна і Микита Михалковы, Володимир Мединський

Невідомо, скільки ще зірки могли б бродити по "Мосфільму", очікуючи початку церемонії, якби Міхалков не врятував ситуацію, закликавши всіх до порядку і попросивши нарешті вже зайняти свої місця в залі. Першою на сцену вийшла співачка Манижа, запально виконала пісню I Am Who I Am, ну а потім з\'явилися й ведучі першій частині вечора — цю роль довірили подружжю Євгену Стычкину і Ользі Сутуловою.

Світлана Ходченкова

Вони відразу ж передали слово "головний по культурі" в Росії — міністру Володимиру Мединскому, який, як відомо, кіно з усіх мистецтв особливо виділяє і пильно стежить за тим, щоб наші фільми в прокаті ніхто не ображав. Власне, цю думку Мединський і розвинув у своїй промові, після того, як зачитав вітальну телеграму від президента РФ Володимира Путіна.

Володимир Мединський

Про успіхи російського кіно говорили багато, виходячи на сцену, але не обійшлося і без ложки дьогтю: документаліст Сергій Мірошниченко нарікав на жалюгідний стан неігрового кіно і відсутність держпідтримки — у фіналі своєї промови режисер прямо звернувся до колег за допомогою.

Свою біль вилив та Ігор Верник — у фарбах розповівши про недавньому автомобільному подію (актор проїхав по пішохідній зоні до театру МХТ) і пояснивши, що він не винуватець, а жертва.

Ольга Сутулова

Євген Стичкін

Виступ Манижи

Ну а Авдотья Смирнова, вийшовши отримувати нагороду за "Кращий сценарій до фільму "Історія одного призначення", згадала, як гірко плакала, залишившись у свій час без призу за фільм "Прогулянка".

Вручайте молодим! Їм важливо визнання старших товаришів,

— дала вона рада кіноакадемікам.

Авдотья Смирнова

Ксенія Раппопорт і Аглая Тарасова

Сергій Гармаш, який опинився на сцені незабаром після неї, з позицією колеги не погодився: в номінаціях одні молоді, причому деякі по кілька разів!

Мова, звичайно, про Олександра Петрова, самому затребуваному актора останніх років: роботи з його участю — обидві частини "Гоголя", "Лід", серіал "Ѕпарта" — були присутні мало не в усіх номінаціях.

Олександр Петров

На цю тему і жартували в цей вечір найбільше, беззлобно підколюючи артиста, якимось чином став уособленням російського кіно. Жартували і вітали — церемонія співпала з днем народження Петрова, якому виповнилося 30 років. Без подарунка від кіноакадемії на ювілей актор не залишився — забрав приз за кращу чоловічу роль у серіалі. А от нагороду за кращу роль у фільмі упустив, хоча в цієї номінації змагався практично сам з собою: був представлений відразу в двох фільмах.

Лауреатом у підсумку став Володимир Машков з фільмом "Рух вгору", що додало ще одну статуетку в скарбничку нагород важкоатлета торішнього прокату. Блокбастер і всенародний хіт про історичної перемоги збірної СРСР з баскетболу на Олімпіаді в Мюнхені також був присутній майже у всіх номінаціях і в більшості переміг. Микиті Михалкову, чия продюсерська компанія випускала фільм, залишалося тільки досить посміхатися у вуса, спостерігаючи за цим тріумфом.

Тетяна і Микита Михалковы

Микита Міхалков

Ще один привід для радості дала дочка Анна, яка отримала нагороду за кращу жіночу роль у серіалі. І абсолютно заслужено: іскрометний серіал Бориса Хлєбнікова "Звичайна жінка" став хітом сезону, а Ганна Міхалкова в черговий раз довела, що пов\'язувати її приналежність до знаменитої династії і акторські здібності вже давно моветон. На сцені, до речі, Ганна запалила: виступила із зворушливою подячною промовою на адресу колег і сім\'ї — знайшлися слова і для тата і для мами, і для синів:

Хлопці, мама вогонь!

— підсумувала актриса.

Ганна Міхалкова

Світлана Ходченкова

Аглая Тарасова

Але самим яскравим став виступ Василя Ланового, який отримав приз "За внесок у кіномистецтво". Актора, який нещодавно відзначив 85-річчя, зал зустрічав стоячи. Лановий, звичайно, подякував кіноакадеміків, але мова присвятив свою дитячим спогадам і часу, що став найважливішим у його житті — трьох років, які він, будучи дитиною, провів в окупації на Україні під час Великої Вітчизняної війни.

Василь Лановий і Микита Міхалков

Якби не це емоційний виступ, то церемонія пройшла б зовсім нудно. Ні тобі гострих жартів, ні незручних запитань, ні натяків — мабуть, гучну бійку і скандал навколо проекту "Дау" обговорювати все-таки краще тет-а-тет.

Лауреати премії "Золотий орел — 2019"

Список переможців премії "Золотий орел — 2019"

Кращий фільм — "Війна Анни"

Краща режисерська робота — Олексій Федорченко, "Війна Анни"

Березня Козлова і Олексій Федорченко

Кращий сценарій — Авдотья Смирнова, Ганна Пармас і Павло Басинский, "Історія одного призначення"

Краща жіноча роль у кіно — Аглая Тарасова, "Лід"

Краща жіноча роль на телебаченні — Ганна Міхалкова, "Звичайна жінка"

Краща чоловіча роль у кіно — Володимир Машков, "Рух вгору"

Краща чоловіча роль на телебаченні — Олександр Петров, "Ѕпарта"

Краща жіноча роль другого плану — Світлана Ходченкова, "Довлатов"

Краща чоловіча роль другого плану — Кирило Зайцев, "Рух вгору"

Кирило Зайців

Кращий телефільм або міні-серіал (до 10 серій) — "Ѕпарта"

Кращий телевізійний серіал (більше 10 серій) — "Ходіння по муках"

Найкращий неігровий фільм — "Ведмеді Камчатки. Початок життя"

Найкращий короткометражний фільм — "Матерія", режисер Марина Жигалова-Озкан

Кращий анімаційний фільм — "Гофманиада"

Микита Міхалков і Сергій Гармаш

Краща операторська робота — Ігор Гринякин, "Рух вгору"

Краща робота художника-постановника — Олена Жукова, "Гоголь. Страшна помста"

Краща робота художника по костюмах — Вікторія Ігумнова, "Гоголь. Страшна помста"

Краща музика до фільму — "Лід"

Федір Бондарчук

Кращий монтаж фільму — "Рух вгору"

Краща робота звукорежисера — "Рух вгору"

Краща робота художника по гриму і пластичним спецефектів — "Спітак"

Кращі візуальні ефекти — "Рух вгору"

Кращий зарубіжний фільм в російському прокаті — "Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі"

Спеціальний приз "За внесок у кіномистецтво" — Василь Лановий

Березня Козлова, Олексій Федорченко і команда фільму "Війна Анни"

Тетяна Михалкова і Сергій Гармаш

Олександр Петров

Ігор Верник



Категория: Афиша

"Золотий орел — 2019": Ходченкова, Кожевнікова, Михалковы, Лановий та інші на кінопремії


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.