Обрані кращі джазові проекти в рамках форум-фесту Ігоря Бутмана
Опубликованно 15.01.2019 04:55
16 листопада 2018 року відбувся публічний пітчинг джазових проектів в рамках форуму-фестивалю Jazz Across Borders під керівництвом Ігоря Бутмана, — повідомляє кореспондент «». II міжнародний форум-фестиваль Jazz Across Borders (JAB) став частиною проходить в ці дні VII Санкт-Петербурзького міжнародного культурного форуму (СПбМКФ).
До журі увійшли головний редактор журналу «Кинорепортер» Марія Лемешева,голова правління банку «Новий вік» Вадим Мартинов, заступник генерального директора-RIS Валерія Бруснікіна, начальник управління реклами департаменту зовнішніх комунікацій і маркетингу АТ «Газпромбанк» Наїля Шевлякова і програмний директор «Радіо Джаз» Михайло Іконников.
Учасники пітчингу були відібрані заздалегідь за заявками, які вони прислали. У фінальний склад учасників пітчингу увійшли Олена Захарушкина, Вікторія Ленська, Анастасія Личковська, Юлія Філіна, Михайло Фрейлін і Ольга Козловська. Кожному було відведено рівно за 5 хвилин, протягом яких вони презентували свої проекти з метою зацікавити інвестора і залучити фінансування, вирішивши тим самим основну проблему практично всіх джазових починань. Журі оцінювало шанси промоутерів і продюсерів знайти спонсора прямо на майданчику форум-фестивалю Jazz Across Borders після кожного виступу і високо відзначило всіх без винятку конкурсантів.
Як заявила головний редактор журналу «Кинорепортер» Марія Лемешева, «джаз — це особливий музичний напрямок, живий інтерес до якого не згасає за всі роки його тріумфального ходу по планеті, з 20-х років минулого століття. До речі, кінематограф і джаз — практично ровесники, обидва з\'явилися на світ приблизно в один і той же час. Роль джазу в кіно важко переоцінити: виданий у Лондоні в 1981 році довідник згадує близько 4 тисяч короткометражних, документальних, мультиплікаційних та телевізійних фільмів, в яких звучить джаз. Абсолютно очевидно, що з тих пір їх стало набагато більше. Всі представлені на сьогоднішньому пітчингу джазові проекти дуже високого рівня і, безумовно, заслуговують уваги і підтримки», — сказала Марія Лемешева.
Марія Лемешева особливо відзначила проект Ольги Козловської «Джаз і цирк», підкресливши його привабливість з медійної точки зору. Заступник генерального директора-RIS Валерія Бруснікіна високо оцінила всі проекти, але особливо відзначила проект Олени Захарушкиной «Джаз на воді» і подарувала їй сертифікат на піврічний безкоштовний період користування послугами сервісу рівня Club. Також всі учасники пітчингу отримали від-RIS промокоди на безкоштовне депонування одного з об\'єктів інтелектуальної власності.
«Радісно бачити на пітчингу стільки молодих осіб — це свідчення того, що джаз хвилює серця всіх поколінь. Чим ми можемо допомогти в розвитку джазового мистецтва? По-перше, засобами: COFI — перша в Росії цифрова краудинвестинговая платформа для фінансового забезпечення творчих і технологічних проектів, буде корисна музикантам для монетизації проектів і залучення фінансування, — підкреслила Валерія Бруснікіна. — По-друге, цифрова екосистема сервісів для захисту, обліку та зберігання об\'єктів інтелектуальної власності-RIS забезпечує доставку до світових вітрин і просування будь-яких творів. Крім того, у багатьох RIS інтегровані сервіси, що забезпечують перевірку на унікальність депонируемого твори і моніторинг нелегального використання будь-яких об\'єктів інтелектуальної власності. Ми робимо найбільш зручні, прості та комфортні сервіси для правовласників, для авторів для творців будь-яких проектів, в тому числі таких прекрасних як ваші для того, щоб ви могли популяризувати, просувати і захищати свої проекти. Хочеться побажати проектів великого майбутнього, збільшення власної аудиторії і розширення своєї географії»,
Голова правління банку «Новий вік» Вадим Мартинов, заявив: «ми вже не перший раз підтримуємо проекти видатного російського музиканта і громадського діяча Ігоря Бутмана. Так, навесні цього року банк "Новий вік" виступив партнером Міжнародного дня джазу. У нашій країні настільки масштабна подія, в рамках якого тисячі людей змогли безкоштовно познайомитися з творами видатних музикантів, послухати майстер-класи джазменів Росії та інших країн, проводилося вперше. Банк "Новий вік" спеціалізується на роботі в сфері культури і мистецтва, і ми раді підтримати фестиваль, створює умови для її розвитку. Крім того, банк є співзасновником COFI — першої в Росії цифровий краудинвестинговой платформи, призначеної для фінансового забезпечення творчих і технологічних проектів. Вона буде дуже корисна музикантам для монетизації проектів і залучення фінансування. Ми сподіваємося, що з допомогою фестивалю Jazz Across Borders і передових фінансових інструментів банку "Новий вік" джазова культура в країні вийде на новий рівень».
Програма Jazz Across Borders в цьому році складається з п\'яти частин: JAB Conference — панельні дискусії, круглі столи, майстер-класи та зустрічі представників індустрії, JAB Showcases — шоукейс-фестиваль, на якому джазові виконавці можуть виступити перед професіоналами музичної індустрії, JAB Clubnight — музична програма в джазових клубах Санкт-Петербурга, JAB Expo — виставка російської та зарубіжної джазової індустрії, плюс JAB Gala — гала-концерт за участю хедлайнерів форум-фесту.
Категория: Культура
Обрані кращі джазові проекти в рамках форум-фесту Ігоря Бутмана