Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Чому Ви не повинні купити добавки для бодібілдингу онлайн


Опубликованно 07.12.2017 01:20

Чому Ви не повинні купити добавки для бодібілдингу онлайн

Це висновок нового дослідження, в якому перевірялася 44 продукція як нестероїдні селективні модулятори андрогенних рецепторів (SARMs) — добавки, які допоможуть наростити м\'язову масу, імітуючи ефект тестостерону.

Співавтор дослідження д-р Shalender Bhasin сказав, що відкриття було тривожним для фітнес-індустрії.

"Наші результати показують, що люди повинні бути дуже обережні при використанні цих незатверджених наркотиків, придбаних через Інтернет, не тільки тому, що ці препарати можуть мати шкідливий вплив на їх здоров\'я, але й тому, що написи не можна довіряти і багато продукти можуть містити й інші хімічні речовини, не зазначені на етикетці, безпека яких невідома", - сказав він.

Дослідники виявили, що лише близько половини з 44 продуктів, куплених в інтернеті насправді містяться SARMs, з 59 відсотків, містять більше або менше, ніж рекламований кількості певних інгредієнтів.

Ще був один з чотирьох продуктів, що містяться інгредієнтів, які не були на етикетці.

Дослідники виявили, що лише близько половини з 44 куплені товари в інтернеті насправді міститься SARMs

“Ці сполуки знайшли в наших аналізах не були схвалені FDA. Тому фармацевтичних компаній, які були або знаходяться в процесі розробки цих сполук не може продавати ці продукти, і лікар може призначити ці препарати для пацієнтів," сказав пан Bhasin чоловіче здоров\'я.

“Крім того, оскільки ці сполуки не схвалені FDA, існує дуже мало інформації про їх ефективності та безпеки. Деякі сполуки ніколи не були вивчені в людях".

Це не перші продукти, які містять SARMs зробили заголовки. В FDA випустила попередження про них у жовтні.

"Небезпечну для життя реакцію, включаючи токсичність печінки, відбулися у людей, що приймають препарати, що містять SARMs", наголошується в заяві.

"SARMs також є потенціал, щоб збільшити ризик серцевого нападу та інсульту, і довгостроковий вплив на організм невідомо."

Крім ризиків, передбачених на попередження FDA, пан Басін додав, що SARMs може насправді виробляють побічні ефекти бачили зі стероїдами, такими як безплідність і проблеми з психічним здоров\'ям, такі як депресія, агресія або думки про самогубство.

Продовжувати розмову в коментарях нижче або з Метью Данн на Facebook і Twitter.


banner14

Категория: Наука

Чому Ви не повинні купити добавки для бодібілдингу онлайн


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.