Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Громадянина Метта Бернингера писав пісні зі своєю дружиною, про їх нездатність шлюб, щоб тримати їх разом


Опубликованно 07.12.2017 00:40

Громадянина Метта Бернингера писав пісні зі своєю дружиною, про їх нездатність шлюб, щоб тримати їх разом

Фронтмена Метта Бернингера каже, що одержання особистого шлюб, що розвалюється зі своїм письменником дружина Карін Бессер допомогла тримати їх разом.

Дзвінки, переговори на пару состаримся разом, не втратити себе в потреби дітей і працювати, щоб стати кимось майже неузнаваемое обличчя людині, у якого ти закохалася, все на їх сьомий альбом добре спати звір.

Бессер був регулярним членом національної команди, не тільки писати тексти і війська, бек-вокал, але і редагування 2013 документальний приймають за чужинців , який був знятий Бернингера молодшого брата Тома.

Режисер Тома Бернингера (зліва) і його брат Метт, вокаліст інді-групи США Національна особливість у документальному фільмі беруть за чужих. Фото: ДодаєтьсяДжерело:Поставляється

Написано як мильна опера американського oresidential виборчої кампанії розгорталися, інтенсивний Національної фронтмен каже, що на сон Ну звір, навіть любовні пісні стали політичними.

В дуже людному музична терапія допомогла пару повернутися на правильний шлях, навіть як один винний , здається, припускають, що вони розпалися.

"Моя дружина і я пишу разом і коли я пишу, я знаю, що вона збирається почути грубі начерки", - говорить він.

“Я також знаю, що якщо я не буду співати про щось важливе, вона не дозволить мені піти занадто багато Биків--- Биків--- але не занадто багато.

“Перша пісня-це просто аргумент, як він розвертається і приймає деякі закрутки і повороти. Мені подобається ідея взяти основний подружніх спорів і переклавши її на щось більш глобальне. Я свідомо прагну зробити все як крихітний і універсальний".

Америка в епоху Президента Дональд Трамп був інший слон в посудній лавці, як Бернингера і його група товаришів Аарон і Брайс Dessner, Скотт Devendorf і Брайан Devendorf зробив акустично амбітних рок-альбому.

Національний записали свій новий рекорд в штаті Нью-Йорк. Фото: Грем MacIndoeДжерело:Поставляється

“Є елемент політики по запису. Ми всі говоримо про політику багато, що ведуть до козир перемогу, так що якщо Трамп переможе, я не хочу гризти кістку на деякий час. Я вимкнув все і перебудувалися і по центру," Бернингера говорить.

“Я повернувся до витоків про те, що важливо і це допомогло мені переосмислити її, і це означало, що думати про завтра або на наступному тижні або в наступні 30 років, що означає, що думати про наших дітей. Повернувся я повернувся на трасу після того, як Трамп.

“Ця система тільки і мріє в повній темряві напевно є пом\'якшувальну дію і йти назад, є елемент, тому що я повернувся в цю пісню в кінці роблячи записи.

Утворена в 1999 році, Національний неодноразово описано, як відповідь Америки на Radiohead. Ці дуже церебральний люди являють собою суміш з класично навчений і обдарований, які випадково опинилися разом в рок-групі.

Вони вирізали свої власні Пров. з низкою альбомів з моменту виходу з їх рідного штату Огайо, грунтуючись на інді-рок рай Брукліна до розколу у віддалені куточки США, як вони створили власні сім\'ї. Бернингера живе в Санта-Моніці з дружиною і їх дочка Айла.

Шлюб і політичних потрясінь, повідомляє сьомий альбом громадянина. Фото: Грем MacIndoe / Поставити.Джерело:Поставляється

П\'ять бійців Національної, зібраним у Aaron Dessner мальовничих Лонг-Понд студія — сарай-як будинок прикрашає спати добре звіра обкладинці — для запису альбому.

"Я хотів вставати рано вранці, йти в якийсь час і зробити деякі речі; це був свого роду 24-годинний цикл з людей майструвати речі", - говорить він.

У той час як він визнає вплив географії на записи пісень та звуків виник в Огайо, Каліфорнії і Нью-Йорку — Бернингера призводить найнесподіваніші функції та її романтичної зв\'язку з американської історії на його творчі процеси.

Ще з дитинства він любить гуляти на залізничні колії.

“Я провів багато часу, гуляючи по залізничних коліях в Індіані, поза Лоуренс, де я провів свою юність. Я підсвідомо тягнуться до trainlines Америки, ті, який з\'єднав би з Нью-Йорка і Брукліна в штаті, подорожей Скотт і я взяв з Цинциннаті в Нью-Йорк. Це було не стільки про потягах, але і треків. Я думав про лінії крові".

Бернингера буде перебувати на сцені, коли група повернеться в тур в наступному році. Фото: Getty ЗображенняДжерело:Getty Зображення

Коли Національна повернутися в Австралію на початку наступного року, одна з підписів Бернингера будуть на пенсії.

Фронтмен завжди брав бродити по натовпу, зникаючи зі сцени, щоб вискочити на середину мош перед наступаючою наскільки його мікрофоном призвести дозволило б йому.

Але не більше того. Ближче до своїх шанувальників доводив небезпечно для обох сторін.

"Я не хочу більше лізти в натовп, люди почали хворіти, я почав отримувати боляче, і я почав відчувати людей очікував його, і воно перетворилося в це подія", - говорить він.

"Я інколи впадаю в натовпі, але не робив більше ніяких пригод."

Спи спокійно звіра (інерції) завтра.

Див.: Національний виступити на Сіднейський Оперний театр привокзальній площі на 21 і 22 лютого, Riverstage Брісбен, 27 лютого і Сідні Майєр музика Bowl, 1 березня


banner14

Категория: Искусство

Громадянина Метта Бернингера писав пісні зі своєю дружиною, про їх нездатність шлюб, щоб тримати їх разом


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.