Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Зірка «Німфоманки» зняла кліп під керівництвом Ларса фон Трієра


Опубликованно 07.12.2017 00:30

Зірка «Німфоманки» зняла кліп під керівництвом Ларса фон Трієра

Англо-французька актриса Шарлотта Генсбур випустила кліп на перший сингл з нового альбому. Про це повідомляється в прес-релізі, що надійшов у редакцію «».

Трек Rest був написаний разом з Гі-Мануелем ді Омемом-Крісто з французького електронного дуету Daft Punk.

«Я принесла з собою купу текстів... І цього було дуже багато, правда. Гі-Мануель просто попередив мене, що я не можу сказати все, що хотіла, і що потрібно все спростити. Так він скоротив текст пісні до трьох слів! В якомусь плані це було невинно. Але це було саме те, чого я потребувала на той момент», — розповіла співачка.

Відео було знято під керівництвом данського режисера Ларса фон Трієра, у якого Генсбур знімалася у фільмах «Німфоманка» і «Антихрист».

«Мені потрібен був поштовх. Ларс допоміг. Спочатку я попросила його виступити режисером кліпу. На що він відповів мені: "Ні, ти повинна зробити це сама". Після чого він сказав те, що я повинна була почути: "Я скажу тобі, що ти повинна зробити", — зазначила актриса.

Реліз однойменної платівки запланований на 17 листопада. Всього на диску буде 11 доріжок.


banner14

Категория: Культура

Зірка «Німфоманки» зняла кліп під керівництвом Ларса фон Трієра


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.