Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Amazon підтвердила створення серіалу з «Володаря перснів»


Опубликованно 06.12.2017 01:10

Amazon підтвердила створення серіалу з «Володаря перснів»

Компанія Amazon оголосила, що придбала права на зйомку серіалу по всесвіту книжкової трилогії «Володар кілець» британського письменника Джона Рональда Руела Толкіна. Про це повідомляється в прес-релізі, опублікованому на сайті студії.

«"Володар кілець" — культурний феномен, який захопив уяву поколінь шанувальників через книги і кіноекрани», — зазначила представниця Amazon Шерон Таль Игуадо. Вона пообіцяла «взяти фанатів франшизи в епічне подорож за Средиземью».

«У Шерон і її команди є незвичайні ідеї — перенести на екран раніше недосліджені історії, засновані на роботах Толкіна», — підкреслив Метт Гэлсор, представник компанії Tolkien Estate and Trust, що володіє правами на твори британського письменника.

Про бажання Amazon зняти фентезі-телесеріал за «Володаря кілець» стало відомо 5 листопада. Тоді компанія вела переговори з Tolkien Estate and Trust.

Найвідоміша екранізація робіт Толкіна — кінотрилогія «Володар кілець» режисера Пітера Джексона. Світова прем\'єра першої частини «Братство кільця» відбулася в кінці 2001 року. Остання частина, «Повернення короля», що вийшла в 2003-м. Джексон також зняв серію фільмів за повістю Толкіна «Хоббіт, або Туди і назад».Передісторія: «Володаря кілець» задумали зняти серіал


banner14

Категория: Культура

Amazon підтвердила створення серіалу з «Володаря перснів»


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.