Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Моллі відкриває Оз Музичне сховище


Опубликованно 06.12.2017 00:30

Моллі відкриває Оз Музичне сховище

Мельбурн є батьківщиною австралійського музичного сховища, яка відкриється 19 грудня в центрі мистецтв.

Постійна експозиція включає в себе легендарні костюми, включаючи Ангус Янг у шкільній формі і Кріссі Amphlett гімнастерці, а також пам\'ятні подарунки подаровані або отримані з артистів, включаючи Кайлі Міноуг, Нік Кейв, шукачів, Щербет, Пол Келлі, Skyhooks, як inxs, Silverchair, північ, Jessica Mauboy, зубило, Yothu Yindi, Міссі Хіггінс, Арчі Роуч, Радіо Бердмэн, Кортні Барнетт, Джонні о\'кіфі, Тіна Арена, Олівія Ньютон-Джон, чоловіки на роботі і Джона Фарнема.

Моллі Мелдрам є засновником і покровителем австралійського музичного сховища. Фото: Алекс Копель.

"Ми боролися, щоб це відбулося протягом довгого, довгого часу, так це чудово, це, нарешті, відкрита," покровитель Моллі Мелдрум сказав.

“У нас багато спортивних данини тут, так це про час був один святкує Австралійська музика. Найкраще, що це безкоштовно, так що кожен може прийти. Очевидно, це буде мати елементи від деяких з кращих австралійських художників минулого і сьогодення, але я відчуваю, що це буде надихати людей. Я хочу, щоб люди ходити, прийняти все це і йти \'ОК, ці люди зробили те, що тепер я можу зробити?\'

Уряд штату Вікторія вклала в сховище, яке, як очікується, бути туристом користуються величезною популярністю як на нещодавній виставці костюмів Кайлі Міноуг, який привертає більше 250 000 відвідувачів 8,3 млн. дол.

Інші підстави покровителів сховища включають в себе музикантів Кайлі Міноуг і Арчі Роуч і промоутер Михайло Gudinski.

Мелдрум теж сподівався, що нова версія відлік часу буде підхоплена ABC в наступному році.

“Я хочу зробити це, але я не хочу бути на повітрі. Я б дуже хотіла поїхати в це неділю 6 вечора таймслоте. Не стукає голос і Х-Фактор, але новий відлік потрібно зараз, щоб продемонструвати нові таланти. Я думаю, що це важливо".

Кріссі Amphlett з Divinyls показаний на австралійському музичному сховище. Фото: Додається

Спочатку опубліковано як Моллі відкриває Оз Музичне сховище


banner14

Категория: Искусство

Моллі відкриває Оз Музичне сховище


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.