Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Панін з дробовиком напав на Галкіна


Опубликованно 05.12.2017 01:00

Панін з дробовиком напав на Галкіна

Скандальний російський актор Олексій Панін опублікував в соцмережі відео, в якому з дробовиком у руках пригрозив відстрелити голову шоумена Максима Галкіна.

На відео Панін у компанії молодих людей у шкіряних куртках і з зброєю в руках стоїть навпроти людини, прив\'язаної до крісла. Панін називає його Максимом Галкіним, і в якийсь момент вихоплює у свого товариша дробовик і загрожує обездвиженному супернику, що отстрелит йому голову. Врешті-решт він просить своїх товаришів відвезти Галкіна в Comedy Club. "Нехай жартує там", – сказав артист.

"Сюжет є художнім вимислом. Всі збіги з реальними подіями та іменами є випадковістю. Це кіно ", – підписав Панін ролик.

Раніше Максим Галкін заявив, що в разі перемоги Ксенії Собчак на президентських виборах в РФ Олексій Панін повинен стати головою комітету по захисту тварин, очевидно, натякаючи на скандальне відео актора з собакою. Панін у відповідь заявив, що Галкін "гомосексуаліст, який живе зі старою жінкою".


banner14

Категория: Новости

Панін з дробовиком напав на Галкіна


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.