Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Світлана Устинова, Федір Бондарчук, Юрій Колокольников, Юлія Топольницька і інші гості презентації Medialab


Опубликованно 04.12.2017 01:00

Світлана Устинова, Федір Бондарчук, Юрій Колокольников, Юлія Топольницька і інші гості презентації Medialab

Ілля Стюарт і Світлана Устинова

Вчора, 28 листопада, у Музеї Москви пройшов закритий показ короткометражних фільмів першого експерименту проекту "Яндекс.Таксі" Medialab, серед гостей були помічені Світлана Устинова, Григорій Добригін, Юрій Колокольников, Юлія Топольницька та інші зірки.

Першим кроком медиалаборатории стане грант на зйомки п\'яти короткометражних фільмів, створених молодими режисерами під керівництвом студій "Базелевс", Art Pictures, "Водень", Versus і Hype Film.

Зірковими наставниками молодих режисерів виступили Федір Бондарчук, Михайло Врубель, Ілля Стюарт та інші діячі кіноіндустрії. Серед дебютантів в режисурі — Дарина Чаруша, Діма "Хаскі", а також Сергій Поварніцин, Іван Плечев і Андрій Золотарьов.

Світлана Устинова і Саша Федорова

Юрій Колокольников

Тата Бондарчук

Відкрила захід дискусія з кураторами та режисерами фільмів. Як проходили зйомки, з якими труднощами зустрілися учасники проекту — про все це і не тільки модератор зустрічі Антон Долін дізнався в ході бесіди.

Це мій перший ігровий короткий метр. Що може бути прекрасніше? Це безцінний досвід роботи з однією з кращих команд у цій сфері, який не можна купити ні за які гроші. Цей досвід дає мені розуміння того, чи я хочу бути режисером і, звичайно, того, що все можливо.Мені здається, що гуманізм, а також відсутність расових забобонів — це ті ідеї, які ми як діячі мистецтва повинні транслювати. Життя імітує мистецтво, тому все, що люди бачать на екранах і в телевізорі, приноситься в життя. І якщо ми будемо говорити про любов до людей, про те, що всі ми хочемо щастя і взаєморозуміння, про людські історії, то це і буде воспеваться надалі в суспільстві,— поділилася Чаруша, що створила фільм під керівництвом Іллі Найшуллера.

Ілля Стюарт і Дар\'я Чаруша

Після дискусії гості змогли першими побачити дебютні роботи молодих режисерів: фільм "Психотроніка" Діми "Хаскі" Кузнєцова, вампірську трагікомедію "Голод" Сергія Поварніцина, романтичну комедію "Добрий День" Даші Чаруши, постапокаліптичний трилер "Темна ніч" від Івана Плечева і Михайла Врубеля, а також фільм Deus Ex авторства Андрія Золотарьова.

Після показу глядачам був представлений театральний перформанс — реконструкція сцен дебютів великих кінематографістів: гості заходу змогли проникнути в картини Девіда Лінча, Джима Джармуша, Андрія Тарковського, Сема Мендеса і Вінсента Галло.

Онлайн-прем\'єра вищеперелічених фільмів відбудеться в грудні 2017 року.

Федір Бондарчук

Ілля Стюарт і Світлана Устинова

Дар\'я Чаруша

Микита Єфремов

Григорій Добригін

Галина Стаханова

Юлія Топольницая

Анка Цицишвили

Михайло Врубель

Сабіна Ахмедова

Антон Долін

Хаскі


banner14

Категория: Афиша

Світлана Устинова, Федір Бондарчук, Юрій Колокольников, Юлія Топольницька і інші гості презентації Medialab


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.