Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Масла на Риф докір виходить Макс суботу


Опубликованно 04.12.2017 00:40

Масла на Риф докір виходить Макс суботу

Гітарист і клавішник розірвав сухожилля від кістки, коли він послизнувся і впав під час виступу на біс концерт групи Мельбурні в середу.

Масла вирішив йти вперед з шоу після Moginie пройшов випробування і був повідомив, що він може грати так довго, як він сидів.

Опівнічні Джим Moginie не буде перебору будь гітарні ходи під час концерту в Сіднеї в домен. Фото: Патрік ги

Їх концерт повернення на домен в день перемир\'я буде передувати масла в документальному Риф на стіл Макс.

Активісти з охорони навколишнього середовища підтримав зупинити кампанію Адані на велике коло турне по Австралії та влаштували концерт на користь наукових досліджень в області знебарвлення коралів на рифі, коли вони виступали в минулому місяці в Кернс.

Вокаліст Пітер Гарретт, колишній Федеральний міністр довкілля і життя служака з питань збереження, сказав, музичних повернення групи завжди йшов з повідомленням.

Опівнічне масло позичив їх гучним голосом, щоб зусилля по збереженню, щоб врятувати великий Бар\'єрний Риф тур. Картина: Чай.

“Я думаю, якщо ви подивитеся на вигляд дуже великий, незграбний, грубий питання, які перед нами, зміна клімату є однією з них. Це була велика частина мого трудового життя протягом більше 30 років, масла, співав через нього в рази", - сказав він.

“Ми знали, що велике коло буде в кінцевому підсумку в Австралії, ми знали, що буде приходити вниз по узбережжю, ми зрозуміли, що все узбережжя Квінсленда і це диво природи, що стає розбили на зміну клімату і підвищення температури води в океані.

"Це риф у світі, його риф абориген, але він теж наш риф, і він відчував, як до природного робити".

Група взяла тайм-аут від суєти тур, щоб відвідати Vlasoff-Кей від Кернса з вченими риф, щоб дізнатися про свої зусилля по припиненню знебарвлення і що можна зробити, щоб відновити пошкоджені ділянки.

Вчені з усього світу приєднатися до пошуку супер Кораловий експедиції на Північний Риф на наступному тижні, щоб вивчити ті корали, які можуть тримати таємницю виживання в умовах потепління океану.

Гаррет використовуючи голос свого музиканта боротися за Риф. Картина: Сем Табон/Гетті

Плани на майбутнє можуть включати австралійських домашніх господарств в цілях відновлення рифу, зростаюче супер корали в їх будинку рибоводних басейнів.

Сказав Гаррет з допомогою масел реюньон, щоб підкреслити загрозу зміни клімату на Риф і потенційний збиток від пропонованого шахти Адані йшла про "бути частиною саундтреку" протесту.

"Я не знаю, якщо мова йде про голосніше, мова йде про частини саундтрека і кажучи: "Гей, дивіться, вугільної вік збирається пройти шлях від кам\'яного століття, але ми не хочемо бути динозаврами", - сказав він.

“Ми не хочемо, щоб самі вимерли. Поновлювані джерела енергії використовує багато людей, вона дуже швидко росла, він має сильне економічне майбутнє і будуть робочі місця для ваших дітей.

“І до речі, якщо ми продовжуємо збільшення парникових і не досягти поставлених цілей, і розігрівати планету, ми побачимо більше шкоди, ніж те, що ми вже бачимо на великому Бар\'єрному рифі, що є нашим головним природним перевагою. Це в список Всесвітньої спадщини, це і їжаку зрозуміло".

**Масла в рифі буде екран на Foxtels Макс опівдні з біс ефір в 5 годин вечора. **Північне масло виступить на домен в суботу, ворота відкриваються о 4: 30 вечора з А. Б. оригінальним виконанням в 6.15 вечора, Джон Батлер в 7.15 вечора і масел в 8.30.


banner14

Категория: Искусство

Масла на Риф докір виходить Макс суботу


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.