Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Луї Сі Кей відреагував на звинувачення в домаганнях


Опубликованно 04.12.2017 00:30

Луї Сі Кей відреагував на звинувачення в домаганнях

Американський стендап-комік Луї Сі Кей погодився із звинуваченнями в сексуальних домаганнях, з якими проти нього виступили в пресі п\'ять його жінок-колег. Заява актора розповсюдило агентство Associated Press.

Сі Кей назвав ці історії правдивими і повідомив, що кається у своїх діях. «Лише вчора я дізнався, до чого довів цих жінок», — поскаржився він.

За словами артиста, звинуваченого в мастурбації в присутності колег, він говорив собі, що його дії нормальні, тому що він ніколи не показував пеніс жінкам, не спитавши у них дозволу. «Але пізніше я зрозумів, що коли ти маєш владу над іншою людиною, то попросити його подивитися на твій пеніс — не питання», — зізнався Сі Кей, пояснивши, що влада полягала в тому, що жінки захоплювалися ним.

Комік додав, що заподіяв біль своїй родині, друзям та дітям, а також нашкодив колегам і співпрацювали з ним компаній. «Свою довгу і щасливу кар\'єру я витратив, кажучи все, що хочу. Зараз я зроблю крок назад і не поспішаючи буду слухати», — уклав він.

9 листопада Сі Кея звинуватили в сексуальних домаганнях п\'ять артисток, які заявили The New York Times, що комік мастурбував в їх присутності, або під час телефонної розмови. За їх словами, це відбувалося у період з кінця 1990-х по 2006 рік. Представник Сі Кея повідомляв про відмову актора коментувати звинувачення.

Багато голлівудські знаменитості заговорили про домагання на тлі секс-скандалу навколо продюсера Харві Вайнштейна, якого десятки актрис звинуватили в домаганнях і зґвалтуваннях. В домаганнях звинуватили, зокрема, Чарлі Шина, Кевіна Спейсі, Стівена Сігала і Дастіна Хоффмана.


banner14

Категория: Культура

Луї Сі Кей відреагував на звинувачення в домаганнях


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.