Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Рятувальники знайшли \'руйнівний\' місці побоїща кажан


Опубликованно 04.12.2017 00:20

Рятувальники знайшли \'руйнівний\' місці побоїща кажан

Прес-секретар королівського товариства захисту тварин Квінсленда Майкл Бітті заявив, рідкісних кажанів, які є найбільшим в Австралії, отримав "болісна смерть", тому що постріли не відразу вбити більшість з них.

Минулого тижня, жителі сонячного узбережжя міста Conondale повідомляє постріли в місцевого битою рятувальник Семмі дзвінка і, заручившись підтримкою кількох місцевих дітей, вона пішла на розвідку.

Те, що мс знайшли Дзвонаря була однією з найжахливіших речей, які вона хотіла зустріти, охарактеризувавши його як "жахливу сцену".

"Як у нас далі в колонії, там був досить жахливий запах кажанів, який був раніше розстріляний", - сказала вона Абетка.

"Вони були лежачими на землі, може бути, тиждень або дві", - додала вона, сумно, що вони просто тримають зустрівши більше мертвих кажанів".

Сивий летючих лисиць регулярно сиротами.

Активіст дикої природи, який займається порятунком кажанів протягом десятиліть, вона сказала, що очікується, що кількість загиблих зросте.

"Коли ви входите в колонії, летючі миші починають літати і дуже важко працювати, скільки осиротілих кажанів, можливо," мс дзвінка сказав.

“На щастя, у мене було двоє дітей зі мною, чиї очі гостріше, ніж у мене. Маленький хлопчик сказав, що є один, хто висить на дереві, який ми зуміли врятувати. Цей хлопець не висить на матері, а це близько чотирьох тижнів. Без його матері, він помре, як мати досі б годувала його. Це, ймовірно, було ще три або чотири тижні, перш ніж він може бути незалежним", - сказала вона.

Зрештою, групі вдалося врятувати двох новонароджених кажанів, але MS дзвінка сказали, що вони залишили, напевно, десятки позаду.

“Там було так багато матерів загиблих, там збиралися діти висіли на деревах. Ми повинні були виїхати, напевно, десятки дітей помирають," пані дзвінка сказали в корпорації.

Квінсленда королівське товариство захисту тварин зараз задіяні з-за "величезні страждання" кажанів пройшов до своєї смерті. Департамент охорони навколишнього середовища та спадщини (ЕНР) теж розслідують.

“Ми говоримо про тварин, які, очевидно, були негайно вбиті. Там були діти, які були живі із мертвими матерями", - заявив представник королівського товариства захисту тварин Майкл Бітті розповів AFP.

"Люди повинні знати, що летючі лисиці захищається ... без летючих лисиць не було б запилення в лісах".

Вбивати летючих лисиць є незаконним у штаті Вікторія однак люди здатні вбивати їх юридично в Новий Південний Уельс і Квінсленд ліцензії.

Сивим летюча лисиця вказаний як "уразливий" на перелік заходів з охорони навколишнього середовища Австралії і максимальне покарання за вбивство 10 або більш рідкісна летюча миша ідеально 126,150 $або рік за ґратами.


banner14

Категория: Наука

Рятувальники знайшли \'руйнівний\' місці побоїща кажан


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.