Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Мама Євгенії Власової: "Кожен день в клініці коштує до 30 тисяч"


Опубликованно 04.12.2017 00:10

Мама Євгенії Власової:

39-річна українська співачка Євгенія Власова вісім років тому перенесла важку операцію, пов\'язану з онкологічним захворюванням. З-за наслідків хірургічного втручання та хіміотерапії 12 днів тому артистка потрапила в реанімацію.

Мама співачки Галина Поплавська розповіла "Вістям" про те, в якому стані Женя зараз і що вони пережили за ці 12 днів: "На даний момент Женя заново вчитися є. Їй потрібно завести організм, щоб вона могла нормально харчуватися. Другу операцію робив 78-річний академік Петро Дмитрович Фомін".

"Вся ця історія сталася із-за того, що після операції вісім років тому у Феофанії у неї внутрішні органи приросли до швах. Женя довго лежала, а треба було рухатися, щоб цього не сталося. В результаті цього сталося ускладнення. Спочатку кілька лікарень відмовилися брати Євгенію. Погодилася лише одна. Після першої операції запросили Фоміна", - розповіла мама співачки.

"На четвертий день, коли стан Жені було ще важким, я запросила отця Георгія з Храму Різдва Христового на Оболоні для соборування (одне із семи Таїнств Православної Церкви - Таїнство для зцілення душі і тіла хворого – ред.). Ми туди ходили, але особисто з ним не розмовляли. Я поїхала в Храм і як побачила Батька Георгія – душею відчула, що він – справжній священик. Я розумію в цьому тому, що прадід Жені – протоієрей Симон Левицький був відомим священиком. Він був засланий у Сибір, а під час війни врятував багато євреїв. Отець Георгій сказав тоді: «Вірте в диво – і диво відбудеться!» Я сказала: «Я - вірю. Ви - Георгій і завтра день Георгія Побідоносця. Це знак. Значить, ми переможемо!» Зараз ми йдемо до одужання маленькими кроками. Позавчора Женя почала розмовляти. Вчора ми вже трошки посміялися. Академік Фомін відстежує кожен день її стан. Я вірю. Що все буде добре", - зазначила Галина.

Що стосується грошей на лікування, то Галина Анатоліївна сказала: "Я витратила 280 тис. грн. І на сьогодні у мене вже 30 тис. боргу. Кожен день в клініці коштує 25-30 тисяч грн. Сума боргу накопичується. А Женя потрібна повна реабілітація".

Днями знаменитий російський актор Микола Караченцов розпочав лікування від раку – нещодавно у нього в легкому виявили злоякісну пухлину. А сьогодні від онкології помер оперний співак Дмитро Хворостовський.


banner14

Категория: Новости

Мама Євгенії Власової: "Кожен день в клініці коштує до 30 тисяч"


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.