Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Ума Турман пообіцяла історію про домаганнях і побажала Вайнштейну мук


Опубликованно 03.12.2017 00:50

Ума Турман пообіцяла історію про домаганнях і побажала Вайнштейну мук

Актриса Ума Турман, раніше відмовилася говорити про домагання продюсера Харві Вайнштейна з-за зайвої люті, пообіцяла розповісти свою історію. Про це вона заявила в Instagram у п\'ятницю, 24 листопада.

«Нещодавно я сказала, що була дуже зла, і у мене є пара причин, #metoo ("я теж" — хештег, який жертви домагань стали використовувати в соцмережах, розповідаючи свої історії ), якщо ви не зрозуміли це по виразу мого обличчя», — написала артистка. Вона зазначила, що їй все ще потрібно трохи часу, щоб бути справедливою і чіткої у своїх висловлюваннях.

Турман привітала своїх передплатників з Днем подяки, підкресливши, що не бажає нічого хорошого Вайнштейну. Вона пораділа, що життя голлівудського продюсера повільно руйнується. «Ти не заслуговуєш кулі», — написала вона.

6 листопада у мережі з\'явилося відео з Турман, яку журналісти попросили прокоментувати історії домагань в Голлівуді. Докладаючи явно великі зусилля, щоб стримати лють, актриса пообіцяла розповісти про це трохи пізніше.

Ума Турман знімалася в таких фільмах, як «Кримінальне чтиво», «Вбити Білла» і «Вбити Білла 2», продюсером яких виступив Вайнштейн. Голлівудського ділка вже звинуватили в домаганнях десятки актрис, серед яких Кара Делевінь, Лена Хіді, Леа Сейду і Анджеліна Джолі. Передісторія: Ума Турман не змогла говорити про домагання з-за зайвої люті


banner14

Категория: Культура

Ума Турман пообіцяла історію про домаганнях і побажала Вайнштейну мук


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.