Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Анна Седокова, Саті Казанова, Олена Летюча та інші зірки на прем\'єрі фільму Франсуа Озона "Лукавий коханець"


Опубликованно 03.12.2017 00:40

Анна Седокова, Саті Казанова, Олена Летюча та інші зірки на прем\'єрі фільму Франсуа Озона

Анна Сєдокова

Вчора, 16 жовтня, поки одні зірки розривалися між показами Alexander Terekhov і Tegin, інші вирушили на зустріч з Франсуа Озоном: французький режисер привіз до столиці свій новий фільм "Лукавий коханець", закрита прем\'єра якого відбулася вчора ввечері в кінотеатрі "Москва" в рамках Тижнів каннського кіно.

Серед гостей кінопоказу виявилися завзяті світські кіномани і просто ті, хто не міг пропустити таке гучне захід: Анна Седокова, Саті Казанова, Олена Летюча, Тата Бондарчук, Ксенія Сухінова та багато інших зірок.

1/23 Анна Сєдокова

2/23 Саті Казанова

3/23 Ксенія Сухінова

4/23 Олена Летюча

5/23 Тата Бондарчук

6/23 Аркадій Новіков з дружиною

7/23 Ірина Чайковська

8/23 Франсуа Озон і Марина Вакт

9/23 Катя Добрякова

10/23 Марія Миногарова

11/23 Ганна Цуканова-Котт

12/23 Костянтин Гайдай

13/23 Василь Вакуленко (Баста) з дружиною

14/23 Ликера Ілляшенко

15/23 Катерина Одинцова

16/23 Діна Нємцова

17/23 Катерина Одинцова з дочкою Діною

18/23 Франсуа Озон

19/23 Марина Вакт

20/23 Дарина Малигіна

21/23 Анастасія Задоріна

22/23 Наталія Давидова

23/23 Христина Шаповалова

Переглянути всі

Компанію Озону на імпровізованій червоній доріжці склала виконавиця головної ролі Марина Вакт (яка вже знімалася у Озону в 2013 році — у фільмі "Молода і прекрасна"). Звертаючись до глядачів перед початком показу, режисер виголосив проникливу промову:

Я хотів би окремо присвятити цей показ всім тим російським режисерам, яким сьогодні складно займатися своєю справою. Я знаю, що часто в Росії досить складно знайти ресурси на фільми, і, можливо, якби я працював тут, у мене не було б тієї творчої свободи, яка є у Франції. Тому я присвячую цей показ всім російським режисерам,

— заявив Озон, очевидно, маючи на увазі Кирила Серебренникова, чергове слухання по справі якого відбудеться вже сьогодні.

Франсуа Озон і Марина Вакт

Еротичний трилер "Лукавий коханець" вперше був показаний в рамках основного конкурсу Каннського кінофестивалю у травні 2017 року. У центрі сюжету — історія кохання тендітної красуні Хлое і її психоаналітика. Коли пара починає жити разом, Хлоя дізнається, що її коханий зовсім не той, за кого себе видає. Хлоя вирішує докопатися до правди, але одна розкрита загадка викликає цілу лавину подій, зупинити які дівчина вже не може.

В рамках Тижнів каннського кіно картину можна буде побачити 17 і 18 жовтня, а в широкому прокаті фільм стартує 19 жовтня.

Анна Сєдокова

Саті Казанова

Олена Летюча

Ксенія Сухінова

Ірина Чайковська

Тата Бондарчук

Катерина Одинцова з дочкою Діною Нємцової

Василь Вакуленко (Баста) з дружиною Оленою


banner14

Категория: Афиша

Анна Седокова, Саті Казанова, Олена Летюча та інші зірки на прем\'єрі фільму Франсуа Озона "Лукавий коханець"


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.