Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Юлія Барановська, Вікторія Дайнеко і інші зірки оцінили нову форму олімпійської збірної


Опубликованно 02.12.2017 01:10

Юлія Барановська, Вікторія Дайнеко і інші зірки оцінили нову форму олімпійської збірної

Вікторія Дайнеко

Вчора, 29 листопада, столичній публіці представили нову форму олімпійської збірної Росії. Показ марки Zasport, яка стала офіційним экипировщиком наших спортсменів на майбутній Олімпіаді в Кореї, пройшов на території Трехгорной мануфактури в просторі з символічною назвою "Надія". Дійсно, зараз надія для нашої збірної дуже важлива: нехай форма і повністю отшита, рішення про допуск російських спортсменів на зимову Олімпіаду-2018 ще не прийнято — участь нашої збірної під загрозою через допінгового скандалу.

Втім, гості, які відвідали вчора показ, про погане не думати. Підтримати дизайнера Анастасію Задорину прийшли Юлія Барановська, Вікторія Дайнеко, Поліна Киценко, Інна Малікова, Галина Юдашкіна і багато інших російські знаменитості і спортсмени.

1/15 Вікторія Дайнеко

2/15 Галина Юдашкіна і Петро Максаков

3/15 Юлія Барановська

4/15 Інна Малікова

5/15 Поліна Киценко

6/15 Анастасія Задоріна

7/15 Світлана Кузнєцова

8/15 Оксана Бондаренко

9/15 Максим Траньков і Тетяна Волосожар

10/15 Андрій Григор\'єв-Апполонов

11/15 Артем Корольов

12/15 Лаура Джугелия

13/15 Жасмин

14/15 Аніта Цой

15/15 Алла Духова

Переглянути всі

Всі вони змогли оцінити нову спортивну форму і casual-колекцію. Марка підготувала повні комплекти екіпіровки спортсменів: від парадних штанів, сорочок і краваток до декількох спортивних костюмів, курток, купальних костюмів, рушників, валіз, кросівок і черевик – всього 72 предмета.

При створенні колекції команда дизайнерів надихалася архітектурою, космосом, конструктивізмом і, звичайно, квітами російського державного прапора. Вплинула на нову колекцію та естетика 1980-х, коли в Москві проходили Олімпійські ігри: класичні сині спортивні костюми, шапка-півник та інші знакові предмети одягу отримали нове прочитання.

Анастасія Задоріна на показі Zasport

Тепер справа за малим: щоб наші спортсмени дійсно змогли надіти цю форму на Олімпіаді в Пхенчхані, яка пройде з 9 по 25 лютого 2018 року. Нагадаємо, в листопаді Міжнародний олімпійський комітет (МОК) відсторонив від участі в зимових Іграх 22 російських спортсмена і анулював їх результати на Олімпіаді-2014 в Сочі — через допінгові порушень. 5 грудня МОК прийме рішення про участь російської збірної зимової Олімпіади 2018 року.

Юлія Барановська

Вікторія Дайнеко

Поліна Киценко

Інна Малікова

Андрій Григор\'єв-Апполонов

Катерина Одинцова

Артем Корольов

Анастасія Задоріна


banner14

Категория: Афиша

Юлія Барановська, Вікторія Дайнеко і інші зірки оцінили нову форму олімпійської збірної


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.