Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Сотні загадкових, стародавніх споруд, виявлених в Саудівській Аравії


Опубликованно 02.12.2017 01:00

Сотні загадкових, стародавніх споруд, виявлених в Саудівській Аравії

Гігантські структури, які покрили землю, їх тисячі, химерно виглядали різьблені кам\'яні колеса, видно тільки з неба. Деякі з них підвіски. Кільця. Інші відомі як "повітряні змії".

Відмова ЛТ Персі Мейтленд задокументованих загадкових споруд в 1927 році на археологічному журналі antiquity, але вони в основному залишаються в секреті до 1970-х років, коли Доктор Девід Кеннеді, колишній археолог в університеті Західної Австралії, помітили деякі з них під час зйомки з Йорданії.

"Вони дійсно домінують в ландшафті, пропонуючи багато зусиль було вкладено в будівництво цих на величезному просторі," Доктор Кеннеді сказав, що в 2011 році "праці старців", про яке структури називаються.

"Ворота" в Samhah, які більш ніж 1200 футів в довжину картини: Девід Кеннеді

Яблучко. Фото: Девід Кеннеді

Вимірюючи ширину 70 метрів, д-р Кеннеді був діловито вивчаючи деякі сайти в Йорданії зверху на літаки або вертольоти, але і його сусіди, Саудівська Аравія, завжди був поза його досяжністю. Проблема з повністю відкривати ці секрети для Доктор Кеннеді отримання дозволу на відвідування країни.

Перенесемося в 2017, і доктор Кеннеді використовує набагато більш простий спосіб, щоб виявити приховані таємниці; Google Планета Земля.

В останні 10 років Google Планета Земля була особливо корисна для промацування археологи прагнуть відстежувати кожен дюйм Землі, але передусім у Саудівській області.

Понад 400 раніше неописані структури — або - "ворота", як їх називали, — були виявлені за допомогою технології, і доктор Кеннеді, - це особливо приємно.

"Ми схильні думати про Саудівської Аравії як пустельній, але на практиці існує величезний археологічний скарб там і він повинен бути виявлені і закартовано", - сказав він Нью-Йорк Таймс.

"Ви не можете добре їх бачити з землі, але як тільки ви отримаєте до декількох сотень футів, або з супутником ще вище, вони виділяються красиво."

Як до інших воріт, ця повітряна ціни від Samhah показує, що злитки не тонкі стіни, але подвійний ряд каменів з заповненням дрібних каменів. Фото: Девід Кеннеді

В цей мінімум косого погляду, ворота ясно і прямо під яблучко кулон, оточений лавою. Остання все ще досить високий, і його стіни на подив товстий. Фото: Девід Кеннеді

Минулого місяця, Доктор Кеннеді отримав запрошення досліджувати структури зверху. Близько двохсот сайтів по всій Харрат Хайбара і Харрат Uwayrid регіонів. Ворота. Коршунов. Трикутники. Очі бика. Замкові свердловини. Всі вони були там. І більш яскравий, ніж Google Планета Земля.

"З 500 футів, ви можете побачити життєво важливі деталі структури, які не видно в нечітке зображення Google Планета Земля", - сказав він.

“Як тільки ви виходите в пустельних районах, де Ви не очікуєте, щоб знайти багато на всіх, вони абсолютно завалена археологічними пам\'ятками.

"Ми зараз відкриваємо тепер точно так само в Саудівській Аравії".

Група підвіски. Фото: Девід Кеннеді

Але що все це означає? Чи є зв\'язок між всіма цими структурами? За словами д-ра Кеннеді, структури зовсім не випадковим; справді, вони цілком свідомо.

"Ми могли бачити відразу, що вони були набагато складнішими, ніж вони з\'явилися на "Google Планета Земля"," Доктор Кеннеді сказав Нью-Йорк Таймс.

"Вони набагато більш складні, ніж я був готовий".

У цей день багато висновків, ще домисли, але вони думали, що 9000 років тому і використовували кочові племена як пастки для полювання і землеробства.

Д-р Кеннеді вважає, що племена трави Газель структури, де мисливці могли заманити і вбити їх.

"По суті, не було ніякого порятунку", - сказав доктор Кеннеді.

Замкові свердловини, з іншого боку, могли бути використані як гробниці або ритуальні споруди, щоб поховати мертвих.

Але завдання для експертів, в даний час, є дослідження їх на землю. І радіо вуглецевого тестування, щоб переконатися періодів часу. Воно може тривати десятиліттями, поки ми не знайдемо точної відповіді на це питання — до тих пір, Арабські таємниці залишаються похованими в піску.

Ворота перетинаються з яблучка. Фото: Девід Кеннеді

— Поділитися своєю історією: youngma@news.com.au


banner14

Категория: Наука

Сотні загадкових, стародавніх споруд, виявлених в Саудівській Аравії


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.