Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Sia безкоштовно опублікувала голі фото, які папараці намагалися продати


Опубликованно 02.12.2017 00:20

Sia безкоштовно опублікувала голі фото, які папараці намагалися продати

Папараці застукали співачку Sia, коли вона відпочивала у себе на балконі абсолютно голою.

Пізніше один зі знімків "розмили" за допомогою фотошопу і опублікували в Мережі з підписом: "Якщо ви заплатите, це фото стане чітким, і ви отримаєте ще 14 зображень".

Селена Гомес презентувала кліп-селфи

Sia дізналася про те, що трапилося і вирішила відреагувати. Правда, лаяти папараці або спростовувати свою присутність на фотографіях зірка стала. Навпаки, вона вирішила людям це цікаво - нехай дивляться. Безкоштовно. І опублікувала то ж фото на своїй сторінці в twitter.

У пості співачка написала: "Хтось намагається продати мої оголені фото фанатам. Заощаджуйте свої гроші, ось ці фото безкоштовно! Кожен день - Різдво!".

Майлі Сайрус розповіла про свій психічний розлад

Нагадаємо також, що раніше інтимні відео провідною Druzhko Show потрапили в Мережу.

Інтернет-користувачі виявили серію інтимних роликів за участю співведучою YouTube-каналу Druzhko Show Оксани Стрельцової.

На записах, які були опубліковані користувачем анонімного имиджборда "Двач", Стрельцова займається сексом з татуйованим чоловіком під звук дзвіночка, що позначає чергове пожертвування від глядача. Часом пара переривається на перекур і спілкуються з аудиторією вебкам-чату.

 

 

 


banner14

Категория: Новости

Sia безкоштовно опублікувала голі фото, які папараці намагалися продати


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.