Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Потрійний J світлові гарячі 100


Опубликованно 02.12.2017 00:10

Потрійний J світлові гарячі 100

Радіостанція опитаних слухачів і знайшли 60 відсотків були на користь знакових відлік.

Тепер він буде працювати як самий жаркий уїк-енд, з піснями від 100 до 1 віщається в суботу 27 січня і пісень 200 до 101 провітрювання в неділю 28 січня.

На станції кажуть, що цей крок слід за "підвищення дебати" за 26 січня та Австралії розглядається як день вторгнення на частини спільноти.

гарячі тримісний Джея 100 переїжджає в новий дата і ось whyhttps://т. співробітництво/BwE9JvOlic pic.twitter.com/r3KGnNKPXK— 2017 потрійного Дж (@triplej) 27 листопада

Багато хто вважає проведення святкового відліку по 26 січня послав неправильне повідомлення.

"Є багато точок зору на те, що це означає для різних австралійців," станція-йдеться в заяві. “Як громадський мовник представляє всіх австралійців, потрійний J і АВС не подивитися в обговореннях.

“Однак в останні роки в гарячих 100 став символом в дискусії про день Австралії. Гарячі 100 не був створений як Австралія святкування Дня. Він був створений, щоб відсвяткувати свої улюблені пісні минулого року. Це має бути подія, що кожен може насолоджуватися разом — як для музикантів, чиї пісні роблять її І кожен хто слухає в Австралії і по всьому світу. Це дуже важливо для нас".

Сказав я. pic.twitter.com/Yayue0Ijj1— 2017 Сенатор Бріггс (@Бріггс) 27 Листопада

Тріпл Джей вже заявили, що гарячі 100 у вихідні на 2019 рік будуть знову четверті вихідні у січні — який буде в суботу, 26 січня, та в неділю, 27 січня.

64,990 слухачі відповіли на опитування станції, які включали пряме запитання про переміщення гарячих 100 Дата.

60 відсотків висловилися на користь переходу на іншу дату.

Тріпл Джей підтвердив, що результатом другої онлайн-опитування 759 від 18 до 30 років і знайшли 55 відсотків висловилися за перенесення дати. 24 відсотки були проти, 22-відсоток не хвилювало.

На станції сказали, що це "складне питання" з "жодної правильної відповіді" і вони обговорювали своє рішення музиканти, громадські діячі, представник групи, тріпл Джей персонал, АВС, груп, а також широкий спектр аборигенів і жителів островів Торресової протоки ЗМІ, мовних груп, і багато хто з корінних художників, представлених на потрійному Дж.

“Там було багато різних точок зору про 26 січня, а також різні способи підходу день Австралії. Але коли справа дійшла до гарячих 100, це зрозуміло, більшість людей хочуть гарячі 100, щоб бути на свій власний день, коли кожен може святкувати разом."

Голосування за наступний рік гарячі 100 починається 12 грудня і закінчується 22 січня.

Великий заклик @triplej переміщення гарячих 100, щоб зробити його з урахуванням всіх австралійців. Кий білі сльози. І ці люди повинні бути освіченими, так що використовуйте можливість зробити це. Я пропоную почати з терміна "визнання".— Кейсі Конвей (@caseyconway_) 27 листопада 2017 року


banner14

Категория: Искусство

Потрійний J світлові гарячі 100


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.