Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

НАСА чужий запису на продаж


Опубликованно 01.12.2017 01:30

НАСА чужий запису на продаж

Вояджер-1 і Вояджер-2 були запущені зонди, щоб допомогти нам дізнатися про далеких планет у нашій Сонячній системі та поза її межами. У самому справі, Вояджер-1 є самим далеким від Землі космічний корабель, а також найбільш далекий штучний об\'єкт від нашої планети, але він продовжує відправляти назад важливу інформацію.

Але це був початковий сподіваюся, що ми не єдині, хто спілкується з зондів.

На борту обох кораблів-це спеціальне повідомлення для будь-яких розумних інопланетних форм життя, які, трапляється, вступати в контакт з зондами.

Повідомлення Вояджер здійснюється з допомогою грамофонній запису, 12-дюймовий позолочений мідний диск, що містять звуки і зображення, вибране, щоб зобразити різноманіття життя і культури на Землі", - повідомили в космічному агентстві.

Музика та звуки були обрані, щоб зобразити різноманіття життя і культури на Землі

Записи містять звуки природи, привітання на різних мовах, Класична та рок-музика і навіть високо наукових напрямків на нашій планеті.

З космольота міг вижити протягом мільярдів років, ці капсули циклічний час може бути лише сліди людської цивілізації.

І тепер, після успішної кампанії на Kickstarter, каліфорнійської компанії Озма записів і ремастеринг список пісень, друкує запис і поставивши їх на продаж.

"Золота пластинка розповідає історію нашої планети, виражені в звуки, зображення і наука: Землі найбільша Музика з міріад народів і епох, від Баха і Бетховена до сліпої Віллі Джонсон і Чак Беррі, Бенін ударних в Соломонові острови сопілки", - сказано в повідомленні. .youtube-iframe {display: block;height: 0;overflow: hidden;padding: 0;padding-bottom: 56.25%;position: relative;margin-bottom: 20px;}.youtube-iframe iframe {border: 0;bottom: 0;height: 100%;left: 0;position: absolute;top: 0;width: 100%;}

“Звуки природи — птахи, поїзд, дитина плаче, поцілунок — колажі в прекрасний аудіо вірш звуки Землі. Там кажуть привітання на десятках мов — і одна мова кита — і більш, ніж 100 зображень, закодованих в аналогові, які зображують те, кого і що ми".

Записів, як очікується, судно на початку наступного року і в даний час доступний по передзамовленню за $130.

МІСІЇ "ВОЯДЖЕР"

Основна мета місії "Вояджер" було вивчення Юпітера і Сатурна. Після низки відкриттів — у тому числі і про існування вулканів на супутнику Юпітера Іо і дає нам безпрецедентне розуміння тонкощів кільця Сатурна — місії був продовжений.

"Вояджер-2" продовжує досліджувати Уран і Нептун, і досі залишається єдиним кораблем, який відвідав ці зовнішні планети.

У серпні 2012 року "Вояджер-1" зробив історичну запис в міжзоряному просторі, в області між зірками, наповнений матеріал, викинутий смерті найближчих зірок мільйони років тому, НАСА говорить.

Вчені сподіваються дізнатися більше про цьому регіоні, коли "Вояджер 2", який в даний час подорожі через зовнішній шар гелиосферы, де сонячний вітер сповільнюється, також досягне міжзоряного простору. Коли він потрапляє туди, зонд, як очікується, забезпечить перші прямі вимірювання густини та температури міжзоряної плазми.


banner14

Категория: Наука

НАСА чужий запису на продаж


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.