Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Мерайю Кері звинуватили в сексуальних домаганнях


Опубликованно 01.12.2017 01:10

Мерайю Кері звинуватили в сексуальних домаганнях

Американську співачку Мерайю Кері звинуватили в сексуальних домаганнях і образливому поведінці. Про це в середу, 8 листопада, повідомляє TMZ.

Власник охоронної компанії, яка забезпечувала безпеку артистки, Майкл Анелло заявив, що підготував судовий позов щодо Кері. За його словами, співачка принижувала його і його колегу, обзиваючи їх нацистами, скінхедами і членами ку-клукс-клану.

Анелло також розповів про інцидент, що стався в Кабо-Сан-Лукасу в Мексиці. Мерайя Кері попросила його піднятися до неї в номер, щоб допомогти з багажем. При цьому вона була одягнена в прозору сорочку. Анелло хотів піти, але співачка наполягала, щоб він залишився.

Чоловік описав подію як «сексуальні дії напоказ» і включив в позов.

За інформацією видання, представники Кері готові виплатити Анелло компенсацію, однак запропонована сума його не задовольняє.

У жовтні десятки жінок звинуватили в сексуальних домаганнях і зґвалтуваннях продюсера Харві Вайнштейна. Після цього аналогічні звинувачення висунули на адресу режисерів Джеймса Тобака і Бретта Ратнера, а також актора Кевіна Спейсі.


banner14

Категория: Культура

Мерайю Кері звинуватили в сексуальних домаганнях


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.