Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Помер відомий гуморист Михайло Задорнов


Опубликованно 01.12.2017 00:10

Помер відомий гуморист Михайло Задорнов

Письменник, сатирик Михайло Задорнов помер у віці 69 років.

Про це повідомляють Известия.

"Так, дійсно, Михайло Миколайович помер. Більше нічого не можу сказати, несподівана інформація", - сказала Регіна Дубовицька, передає агенство "Москва".

Актор Михайло Задорнов страждала онкологічним захворюванням. В кінці 2016 року гуморист був прооперований. За словами близьких і родичів, біопсія мозку допомогла помітно поліпшити стан артиста.

Влітку 2016 року він був змушений скасувати всі гастролі через загострення хвороби.

Михайло Задорнов прославився як радянський і російський сатирик, гуморист, актор та член Союзу письменників Росії. На його рахунку більше десяти книг, у тому числі ліричні і сатиричні оповідання, гуморески, нариси, подорожні нотатки і п\'єси

Задорнов народився 21 липня 1948 року в латвійській Юрмалі. З початку 1990-х років Задорнов був автором і ведучим різних телепередач, таких як "Аншлаг", "Сміхопанорама", "Сатиричний прогноз", "Дочки-матері".

Нагадаємо, в жовтні минулого року Михайло Задорнов повідомив шанувальникам, що йому належить курс хіміотерапії.

Останній раз сам Задорнов писав про своє здоров\'я в жовтні 2017 року. Він зазначав, що засмучений домислами і брехнею в публікаціях про його стан.

"Хочу сказати кілька слів в захист клініки в Німеччині. Лікування там було успішним, і німецькі лікарі зовсім не відмовилися від мене. Перші результати реабілітації були досягнуті саме в Німеччині. Я продовжую традиційне лікування і дуже вдячний лікарям московської клініки, в якій зараз перебуваю. Вони роблять все можливе і неможливе, щоб я швидше одужав", - писав він 10 жовтня.

 


banner14

Категория: Новости

Помер відомий гуморист Михайло Задорнов


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.