Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

\'Це не надто відрізняється від Лондона, там боротьба, тут


Опубликованно 30.11.2017 01:00

\'Це не надто відрізняється від Лондона, там боротьба, тут

Блекпулі, морському курорті в Ланкаширі, для катання на віслюках на пляжі, своя Ейфелева стилі вежі і парку атракціонів.

Але, нове покоління молодих сіверян ставите місто на карті з їх реп — це не для слабкодухих.

Зірки, деякі навіть у віці 12, розміщувати відео на YouTube, які набрали десятки мільйонів Переглядів. Їх пісні були описані як сексистські, расистські й тривожні.

"Ми дуже відстали у плані музики та інше", - каже одна з найбільших зірок у міста Афганістану дано в документальному фільмі шумно на нове явище.

“І це тільки недавно, що ми дізналися про це.

Афганські Ден РПД, насолоджуючись чашкою чаю. Джерело: Блекпул Кіптяви Музики.

"Це не дуже відрізняється від Лондона, там же боротьба тут, як сильно неблагополучних районах".

Один з п\'яти британців провели відпустку в Блекпулі до 1960-х рр., але дешеві рейси довели місто в тривалу депресію. Він став одним з найбідніших у Великобританії, з високим рівнем безробіття та бездомності.

Ден сказав, що він ріс, бачачи це позбавлення і використовує музику як втеча.

Він розповів документальний фільм, він був одним з трьох людей у своїй школі, хто не був білим, він був натхненний донку (або англійська реп) музика, відео в інтернеті і взяв фрістайлу.

Блекпул має одні з найгірших статистичних даних про злочинність у Великобританії, і Ден вважає, що багато молоді репери, які стали місцевими зірками роблять це для виживання, а не звертаються до злочинної поведінки.

"Сім\'ї, зруйнованої наркотиками та алкоголем", - сказав він галасливий, "ось що відбувається.

“Все, що ви бачите про Блекпулі кіптяви робиться в чиїйсь спальні.

“Те, що я намагаюся зробити, це показати Блекпул в іншому світлі, тому що є магія на вулицях тут. Це не вся загибель і морок.

Блекпул був процвітаючий туристичне місто, але він впав на важкі часи. Джерело: Поставляється.

"Там відбуваються дивні речі тут, які не захопили".

Грайм, хіп-хоп надихнув форма Британської електронної музики, вибухнула в останні роки — робити хвилі в США і Австралії.

Однак, Блекпул бруд стала посміховиськом, з тисячами коментарів розриваючись молодих реперів на їх відео на YouTube.

Ден був дуже критично деякі з молодих реперів, таких як мало т, у віці 12 років, які вийшли на сцену зі своїми відвертими текстами. Він сказав, що ярлик \'жарт\' на Блекпулі кіптяви було багато, щоб зробити з текстами молодих реперів.

Спірною анімації РПД про зґвалтування і використовував расистські висловлювання на його відео на YouTube.

На документальних шумно, мало Т сказав, що він використовував тільки мову, тому що він думав, що відео буде видно по обраній групі своїх друзів. Однак, відео виявилося побачать мільйони.

Ден каже творець фільму, що його суперники постійно використовувати лінії, які прицілюється в його національності і кольору шкіри.

Софі Аспин приймає мету на маленькі Т мама. Джерело: Блекпул Кіптяви Музики.

Фільм також показує, як зірки, міста, як маленькі Т і Софі Аспин, почалися чвари і часто \'діс\' один одного мами у своїх піснях.

Однак, не всі тексти є тривіальними або безглуздими.

"Я реп про \'endz, наркотиків і насильства, тому що це моя правда і те, що я бачу," хвилювання, MC, який запускає канал на YouTube Блекпул руху ТБ, сказав шумно.

"Я не бачу сенсу брехати про речі у вашій музиці, якщо ви збираєтеся щось там він повинен бути послання від серця і те, що насправді сталося в якийсь момент у вашому житті".

Поділіться своєю історією — benjamin.graham@news.com.au @bengrahamjourno на Twitter.


banner14

Категория: Искусство

\'Це не надто відрізняється від Лондона, там боротьба, тут


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.