Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Седокова відпочила з акулами, а Потап пішов у лазню


Опубликованно 30.11.2017 00:50

Седокова відпочила з акулами, а Потап пішов у лазню

До гарячої пори новорічних заробітків у зірок залишився всього місяць. І щоб не зійти з дистанції раніше часу, розважаючи народ на "вогниках", знаменитості дозволили собі міні-канікули.

Наталя Могилевська, залишивши своїх собак подружці, полетіла відпочивати в Іспанію. "Я просто змусила себе виїхати, – каже співачка, яка з третього разу перемогла в шоу «Танці з зірками». – Це одне з моїх найулюбленіших місць на планеті. Гори, зелень, море..."

Правда, замість бікіні співачка засмагає в довгій сукні – вода там вже холодна.

В Іспанії з трьома дітьми зараз знаходиться і Анна Седокова. З доньками вона проходить спа-процедури, а з 7-місячним сином Гектором побувала в акваріумі в Барселоні, де гуляла по 80-метровому скляним тунелем з пропливають акулами над головою.

Володимир Зеленський погуляв по Парижу, а перед цим разом зі своїми друзями був у Ірландії, де ранок починав в кафе, а завершував вечір в пабі.

З недавніх пір сценічний холостяк Потап влаштував собі релаксуючі процедури, не покидаючи Україну. Разом із 9-річним сином Андрієм він пішов у лазню, де парився і пив чай з медом.

Там же відзначився і Dzidzio: "Пославши себе в баню, останній раз я там здається був ще в минулому тисячолітті».

Росіяни на Новий рік більше хочуть бачити Алексєєва і Лободу, ніж Пугачову і Басту


banner14

Категория: Новости

Седокова відпочила з акулами, а Потап пішов у лазню


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.