Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Актор Дональд Сазерленд отримає «Оскар» за заслуги в кіно


Опубликованно 29.11.2017 00:00

Актор Дональд Сазерленд отримає «Оскар» за заслуги в кіно

Американська кіноакадемія оголосила лауреатів почесної премії «Оскар» за видатні заслуги в кінематографі. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Одним з лауреатів став 82-річний актор Дональд Сазерленд. За свою кар\'єру він знявся більш ніж в 140 фільмах, серед яких — «Джонні взяв рушницю», «Військово-польовий госпіталь М. Е. Ш.», «Казанова Фелліні», «Звіринець», «Пограбування по-італійськи», «Гордість і упередження» і франшиза «Голодні ігри». При цьому артист жодного разу не був номінований на «Оскар».

Почесна нагорода також присуджена режисерові і сценаристові Чарльзу Бернетту («Забійник овець»), режисерові Аньєс Варде («Без даху, поза законом», «Щастя», «Клео від 5 до 7») і оператору Оуену Ройзману (працював над такими стрічками, як «той, що Виганяє диявола», «Тутсі», «Телемережа» і «Французький зв\'язковий»).

Нагороди вручать переможцям 11 листопада. Почесний «Оскар» щорічно присуджується кінематографістам за яскравий внесок в кінематографічне мистецтво і за видатну службу кіноакадемії. У 2016 році статуетки удостоївся, зокрема, китайський і гонконгський актор Джекі Чан.


banner14

Категория: Культура

Актор Дональд Сазерленд отримає «Оскар» за заслуги в кіно


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.