Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

\'Кривава клятва. Він спробував з\'їсти мене


Опубликованно 28.11.2017 01:20

\'Кривава клятва. Він спробував з\'їсти мене

Тоні Харрісон Голд-Кост і Брісбен Змія ловці викликали в нерухомість Північного передмістя в цей ранок, щоб зловити те, що сім\'ї вважала килим пітона, який "прийняв кілька гойдалок" на чоловіка, який намагався її зловити.

"Коли (чоловік) прокинувся, на роботу він пішов, щоб отримати свої інструменти, вони були під брезентом", - сказав він.

“Змія була там. Він намагався зловити її сам, думаючи, що це був килим пітона. Він пішов на роботу і сім\'я називають, кажучи, що це було зроблено кілька замахується на нього, ви можете прийти і видалити його?"

Тоні Харрісон вважає, що змія може важити близько 3.5 кг Марк. Фото: Голд-Кост і Брісбен Змія ловціДжерело:поставляється

Містер Гаррісон сказав, що змія була "надзвичайно холодної", коли він пішов, щоб зловити його і був простий в зверненні.

Але як тільки він зловив змію, як вважається, близько 3,5 кг марка і перевезли його додому, це була інша історія.

"Він спробував з\'їсти мене," містер Гаррісон написав у Facebook, перед тим, як Голд-Кост Бюлетень змія має трохи розім\'ялися і "сказав мені, що він думає про (митарства)."

Містер Гаррісон сказав, що це не було незвично для таких великих змій, щоб бути, і приблизно в той момент, як погода, потепліло.

Не килим пітона! Фото: Голд-Кост і Брісбен Змія ловціДжерело:поставляється

Він сказав, що це був сезон розмноження, і самці були на ходу.

Цей конкретний чоловік змія буде спрямований Госфорд Парк рептилій, які будуть доїти для анти-веном.

"Ми дуже зайняті, хлопці вже бігали", - сказав він, додавши, що чоловік був "дуже, дуже пощастило", щоб не вкусила.“(Змія) був крижаний, крижаний, але якщо б він не був він буде в лікарні. Не намагайтеся ловити змій".


banner14

Категория: Наука

\'Кривава клятва. Він спробував з\'їсти мене


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.