Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Мік Флітвуд жарти він "прийняв" Гаррі стайлс


Опубликованно 28.11.2017 00:50

Мік Флітвуд жарти він

"Ні, це не прощальний тур, наскільки я знаю," сказав він.

Шанований барабанщик в Австралії, щоб почати колекційна книга любові, що горить — Хроніка Флітвуд Мак, який простежує зачатки група зі своїм другом і британський блюз легенда Пітер Грін в 1967 році, до Стіві НІКС і Ліндсі Buckingham вступу в 1974 році.

Класичний склад групи fleetwood Mac з співзасновник Пітер Грін (другий праворуч). Фото: Додаються.

Він перетнувся з Нікі в Сіднеї в неділю, щоб подивитися їх "прийомним сином" Гаррі стайлс здійснить свій перший сольний концерт в театр enmore.

І він знову буде бекстейдж зі стилями в Aria Awards, де Флітвуд представить нагороду кращої групі.

"Він буде прийнятий, то це буде зроблено, документи будуть підписані", - жартує він.

“Я люблю його. Він такий талановитий, він отримав реальний ... в ньому. Я був введений в одному напрямку-мої діти і ми пішли до них і приїхали, щоб зустріти їх, і тоді це почалося".

Мік Флітвуд, Стіві НІКС і жартувати вони взяли Гаррі стайлс. Фото: Петро Ristevski.

Флітвуд розкішний фоліант фотографії та пам\'ятні речі на суму $700 з тільки 150 підпис і шкіряній палітурці копії є в Австралії, була "фантазія" для музиканта після того, як він побачив прекрасну художню книгу я, мені, мій його колишній шурин Джордж Харрісон.

Він залучив свого племінника Келлс Джессі і дочка Емі, щоб допомогти зібрати фотографії та історії, які простежити еволюцію Флітвуд Мак, як розвивається рок вивітрювання зміни та переважаючі музичні напрямки в кінці 1960-х і початку 70-х років.

Його нинішня група товаришів Крістін і Джоном Макві і колишньої дружини Дженні Бойд також сприяли написав свою згадує про ранніх днях групи, за книгу.

Флітвуд сказав, що Христина приєднається до групи в 1970 році — і повернення в 2014 році після 16 років виходу на пенсію — була ключовою для виживання в перші дні.

Мік Флітвуд починає свою книгу з обідів та автографів у Сіднеї та Мельбурні. Фото: Бретт Костелло

"Крістін стержнева; коли вона увійшла, ми загинули", - сказав він.

"Історія закінчується із зображенням мене в ресторані, де я познайомив Джона і Кріса Стіві і Ліндсі".

Книга майже любовний лист в частині його друг зелений, хто виїхав до того, як група стала успішною в усьому світі, бореться з психічним захворюванням, яка пізніше буде діагностовано як шизофренія.

"Це не про те, що трапилося з усіма з точки зору Петра динамічний і не присутній в тому ж режимі, як він був, коли я його знав дуже добре як одного", - сказав Флітвуд.

"Його хвороба забрала його від усіх, в тому числі і музиці, і хоча ви не можете допомогти, але що я хотів направити його в бік accolading що група була про те, що ми зробили в музичному плані, з Веселі хлопці."

Флітвуд пройде вечеря і коктейль подій та автограф-сесії в Сіднеї і Мельбурні на цьому тижні з квитками і замовлення для любові, що горить - Хроніка Флітвуд МЕК (публікації книга буття) через mossgreenevents.ком.ау


banner14

Категория: Искусство

Мік Флітвуд жарти він "прийняв" Гаррі стайлс


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.