Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Слоненя біжить розпечену кульки


Опубликованно 14.11.2017 01:20

Слоненя біжить розпечену кульки

Фото, зняті в штаті Західний Бенгал в Індії, наочно ілюструє турбує конфлікт між людьми та слонами в густонаселеній країні.

Під назвою "пекло тут" графічні зображення, зняті місцевим фотографом Biplab Хазра, показані два тварин бігти за своє життя від натовпу, кинув розпечену кулі і хлопавки на них у спробі відлякати їх від населених пунктів.

З\'ясувалося: незручне фотографії тварин, які змусять вас сміятися

Нагородами Biplab Хазра фото під назвою пекло тут. Фото: Biplab Хазра/заповідник дикої природи

Шокуючі зображення, зняті на шосе в Джхарграме район, переміг фотограф в 2017 заповідник дикої природи року.

Містер Хазра, професійний цегляні печі господар, хто розраховує фотографії дикої природи як свою пристрасть, сказав, що слоненя і дорослих якось вижив.

"За ці розумні, ласкаві, товариські тварини, які бродили по субконтиненті протягом століть, пекло тут і зараз", - сказав він.

Це було звичайною практикою в області кинути сухарі і використовувати вогонь, щоб відігнати слонів, Хазра розповів нові Індійські висловити, але що він часто злить тварини і призвело до подальшого руйнування.

"Теля не може бути умисно підпалено мешканці, що живуть в безпосередній близькості від слона коридор, який простягається від Південно-Західна Бенгалія до Саранді лісу в Джаркханд, але розпирає сухарі і кидати вогняні кулі на слонів стада була звичайна практика в цій частині Західної Бенгалії", - сказав він.

Премія була заснована Фондом на природу, в Мумбаї заснована неурядова організація, яка працює в напрямку збереження біорізноманіття та залучення спільнот.

"В окрузі Банкура Західна Бенгалія, такого роду приниження товстошкірих-це рутина, як і в інших слонів-діапазон Штатах Ассам, Орісса, Пенджаб, Гуджарат і більше," фонд сказав в прес-релізі.

Mainaz Мазумдар із село Бароха, недалеко від місця нападу написав на сторінці Facebook святилище: “в нашому селі часто вторгаються такі дикі і некеровані тварини, які приходять на всьому шляху від бізнес-лісів. Вина, звичайно, лежить на нас.

“З-за сильного руйнування середовища проживання (в даному випадку лісу) слони йдуть на розрахунки. Це було великою проблемою протягом багатьох років".

Журнал святилище. Фото: Додається

“Коли Орда слонів наближається до села відповідних лісових офіс наймає людей, щоб загнати їх назад у джунглі. Ці люди є локально відомий як учасник Hulia. Вони використовують сильні і гучні петарди, великі і яскраві ліхтарі, гарпуни, бляшані барабани, щоб видавати звуки, щоб відлякати їх, факели і стріли.

“Немає сумнівів, що ці нещасні істоти сильно постраждав від наших рук.

“Але правда і те, що вони зруйнували хаос на цих бідних селян, які повністю залежать від сільського господарства. Вони даремно рисові поля, картопляні поля, поля пшениці і так далі.

“Багато фермерів покінчили життя самогубством із-за цих пошкоджень. Але що ще гірше, вони вбивають невинних людей теж."

Індія є домом для більш ніж 70 відсотків азіатських слонів у світі, близько 30000 тварин, з 800 називаючи Західна Бенгалія будинку, згідно підрахунку Всесвітнього фонду дикої природи 2014.


banner14

Категория: Наука

Слоненя біжить розпечену кульки


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.