Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Мерайя Кері зважилася на серйозну операцію заради схуднення


Опубликованно 13.11.2017 01:00

Мерайя Кері зважилася на серйозну операцію заради схуднення

Американська співачка Мерайя Кері, яка багато років веде боротьбу із зайвою вагою, зважилася на кардинальні заходи. Заради стрункої талії Мерайя перенесла операцію зі зменшення шлунку.

Співачці зробили операцію близько місяця тому в одній з елітних клінік Беверлі-Хіллз. Кері видалили частину шлунку, щоб вона могла їсти менше, насичуватися швидше, і, відповідно, худнути, передає "Пліткар".

"Мерайя завжди пишалася своїми формами, але цього літа під час туру вона зауважила, що їй стало складніше танцювати. Крім цього, вона переживала, що над нею сміються в соцмережах з-за зайвої ваги",— розповіло джерело.

Нагадаємо, що в серпні Мерайя з\'явилася на обкладинці глянцевого журналу в нижній білизні. Тоді інтернет-користувачі розкритикували її, зазначивши, що вона перестаралася з фотошопом.


banner14

Категория: Новости

Мерайя Кері зважилася на серйозну операцію заради схуднення


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.