Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Експеримент людський мозок \'втручається\' тварини


Опубликованно 13.11.2017 00:30

Експеримент людський мозок \'втручається\' тварини

Але вони виглядають функціональними.

Вони називаються органоїдів.

Вони маленькі шматочки тканини людського мозку, вирощеного всередині господаря тварин через неймовірного прогресу в області технології стовбурових клітин.

Ідея в тому, щоб вивчити, як окремі частини нашої функцією мізки — без потреби для людини.

Але є проблема.

Ці маленькі людські мізки несподівано починають взаємодіяти з їх пацюком і вузлів миші.

Вони створюють "химери" — функціональний істот з тканин і органів різних видів.

За даними медичних наук служба новин стат, це предмет повинен бути розглянутий у зборах товариства для Нейронауки в ці вихідні.

"(Не) вірити органоид в блюдо можете думати," пісня Hongjun нейробіолог з Університету штату Пенсільванія розповіли стат", але це питання ми повинні обговорити."

Цей набір людської клітини головного мозку, відомий як organid, розкриває вплив вірусу Зіку. Фото: Медицини Джона Хопкінса

ВЕЛИЧЕЗНИЙ ПОТЕНЦІАЛ

Спочатку це виглядало як просте рішення проблеми.

Приклади живих людських органів зараз можна знайти у лабораторних тварин по всьому світу. Наука навіть вирощеного в комплекті вуха на мишах.

Так чому б не шматочки мозку?

Чистюля пакети з живої тканини мозку, кожен з яких являє функції різних частин людського розуму, забезпечити потенціал для значних проривів в області психічного здоров\'я.

Хочете знати, як вірус зіку заражає людей? Дивитися його роботи в реальному часі, в людській плоті, у щура, без необхідності розкривати живої людини.

Хочете побачити, як нейрональних структур віці? Це те, що зараз можна розглядати як тканини головного мозку зростає і розвивається у тварин-господарів.

Здатність спостерігати — і тест — живу тканину мозку являє собою революцію в медичній науці.

Органоїдів включити роду дослідження просто неможливо провести на живих людях.

Не більше горошини, вони вирощуються у лабораторних щурів за допомогою стовбурових клітин.

Вони розвиваються і структури нейронів, як частини людського мозку вони складені.

Але проблема в тому, що вони починають вести себе як справжні мізки.

Це фото надане Інститутом Солка показані ін\'єкції стовбурових клітин в бластоцисту свиня. Експеримент був дуже ранній крок до можливості вирощування людських органів всередині тварин для трансплантації. Фото: Інститут Солка через АП

НЕПЕРЕДБАЧЕНІ НАСЛІДКИ

Ця людська тканина може інтегруватися з господарем тварин було несподіваним.

Це відкрило термінових дебатів про міні-мозок, свідомість та етика лабораторних тварин.

Раніше в цьому році було виявлено людські клітини були введені для свиней в надії на створення людини-сумісних органів для трансплантації.

Але побоювання були підняті, що \'humanification\' свиней може поширюватися на їх мізки.

Буде це призвести до живих свиней?

У разі експериментів з гризунами, є привід для занепокоєння.

Одне з досліджень, які будуть представлені в ці вихідні показує людину органоїдів створені нейронні зв\'язки з "кілька областей головного мозку миші".

Прагнення вивчати живих людських органів у тварин не нова: тут вирощують в лабораторії вухо щеплені на спині миші Массачусетс очей і вух лазарет в Бостоні.

І хоча існуючі органели дуже мало, потенціал був розроблений, щоб виростити їх набагато більше. Кровоносні судини тварини може бути пов\'язано, дає пучки людських нейронів виділений кровопостачання.

Чому?

Це дозволить вченим вивчити мозок у необхідному масштабі, щоб зрозуміти розладами, такими як аутизм, епілепсія і шизофренія.

Але це крок дуже далеко?

Коло, який зробив прорив у Гарвардській медичній школі, — припинив своє дослідження, щоб розглянути.

"Ми вступаємо тут абсолютно нові горизонти", - заявив президент Інституту Альона для науки мозку в Сієтлі Крістоф Кох розповів стат. "Наука розвивається настільки стрімко, етика не може наздогнати."


banner14

Категория: Наука

Експеримент людський мозок \'втручається\' тварини


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.