Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Чорна дірка в 100 000 разів більше, ніж сонце знайшло в Чумацькому шляху


Опубликованно 12.11.2017 01:30

Чорна дірка в 100 000 разів більше, ніж сонце знайшло в Чумацькому шляху

Чорними дірами проміжних мас (IMBHs) – "вважати відсутню ланку в еволюції космічних об\'єктів", — важко знайти, тому що вони не випромінюють власний світ, але можна виявити їх присутність інших об\'єктів, по href="http://www.sciencemag.org/news/2017/09/long-rumored-midsized-black-hole-may-be-hiding-out-milky-way" назва="www.sciencemag.org" журнал. Конкретних доказів IMBH не знайдено.

Група вчених в університеті Кейо у Йокогамі в минулому році знайшли "своєрідного молекулярного хмари" газу поблизу центру нашої Галактики, за даними дослідження, опублікованого в href="https://www.google.com.au/search?q=Nature+Astronomy&rlz=1C1GGRV_enAU752AU754&oq=Nature+Astronomy&aqs=chrome..69i57j0l5.1015j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8" назва="www.google.com.au".

Вчені виявили газова хмара, показали широкий діапазон рухів, які можуть запропонувати хмарі міститься в "чорній дірі" 100 000 сонячних мас, повідомляє МОН РК.

Як дослідники продовжують вивчати газу, вони виявили радіохвилі, які "виявився дуже схожий на Стрільця, радиоисточник вважається, що надмасивна чорна діра в центрі Чумацького Шляху, але в 500 разів менше світловий".Новий вид чорна діра1:00

Вчені виявили новий Розмір чорної діри, підтверджує колишню теорію про їх існування.8 лютого 20177 місяців тому/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/Новини/Національний/


banner14

Категория: Наука

Чорна дірка в 100 000 разів більше, ніж сонце знайшло в Чумацькому шляху


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.