Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Тейлор Свіфт називає Каньє, Кальвін і Тома в новий альбом


Опубликованно 12.11.2017 00:30

Тейлор Свіфт називає Каньє, Кальвін і Тома в новий альбом

На цей раз, темні тони її шостий альбом знайти її звучання поранених, інтроверт, і не захищати її гріхопадіння, як найбільш симпатичні Америки поп-зірка, і просто прийняти його.

Ці контрастні емоції і свіжу палітру сучасної поп-музикою зробити репутацію часто клепки слухати.

Але Свіфт не автобіографічна. Так що поки вона рухається вперед у багатьох відношеннях, вона не хоче, щоб минуле цілком. Ось кого вона кличе на репутацію.

ПІСНЮ ПРО КАНЬЄ УЕСТІ

Тейлор Свіфт, Каньє Уест і Кім Кардашьян бути присутнім на Греммі в 2015 році. Фото: Гетті

Якщо ви коли-небудь проводилися які-небудь надію на те, що Свіфт може просто спробувати залишити парфуми за спиною, потім повісив голову від сорому, бо вона має велику квитанцію формі це-те, чому ми не можемо мати приємні речі.

“Це було так здорово знову стати друзями. Там я давав тобі другий шанс. А потім ти вдарив мене в спину, поки тремтить моя рука ... друзі не намагатися обдурити вас/Вам по телефону і розум-твіст ви," вона співає, демонстративно.

Каньє Уест і Тейлор Свіфт коротко досягла в 2015 році. Фото: Гетті

Співак Каньє Уест бере мікрофон у співачки Тейлор Свіфт в 2009 році, щоб сказати, Бейонсе повинні були виграти краще жіноче відео на MTV відео музичні Нагороди. Фото: АП

Це явна відсилання до сумно відомої Снэпчат відео Кім Кардашян в 2016 році, в якому Захід і Свіфт не бачили обговорюємо тексти його скандальної пісні відомих.

Одного разу у віддаленому майбутньому (можливо, коли Північно-Захід-Президент), запис цієї розмови будуть виставлені в музеї як поворотний момент початку поп-культури 21-го століття.

ПІСНЯ ПРО КЕЛВІН ХАРРІС

Я зробив щось погане , здається, розливу деяких великих чай на Келвіна Харріса.

Свіфт від ді-джея до літа 2016 року, коли (крім іншого), вони опинилися за пісня це те, що ви прийшли, що Свіфт написав у співавторстві під псевдонімом.

Після того, як таємне стало явним, Харріс відчував, що його талант був умаляясь і накинувся на Twitter, заявивши, що він не дозволить Свіфт "поховати" його, як Кеті Перрі.

Тейлор Свіфт і Келвін Харріс. Фото: Instagram

Тейлор Свіфт і Келвін Харріс. Картина: Сплеск

На цій трасі, Тейлор, здається, щоб викликати Харріса нарцисизм, сказавши, що "якщо людина розмовляє з**т, то я зобов\'язаний йому нічого/я не шкодую про це один біт, бо він це заслужив."

Вона напевно не зображуючи жертву лагідний тут, тому що ті лінії, які б\'ють болючіше, ніж бити падіння на одному з треків Келвіна.

ПІСНЯ ПРО ХЛОПЦЯ ДЖО ОЛВИН

Є багато кандидатів на це.

По всій репутації, Свіфта струму хлопець неодноразово литі Свіфт рок в бурхливих водах, і цілитель під час поранивши рік.

Актор Джо Олвин зараз зустрічається Тейлор Свіфт. Фото: Гетті

Такі пісні, як тонкий і чудовий , здається, натякають важко британського актора, але так виходить ... родзинка.

Бурхливі, але душевний виробництва (які легко могли б вписатися в останній альбом Холзи) захоплює спекотний хвилювання блискуче молоді відносини.

ПІСНЯ ПРО ТОМ ХІДДЛСТОН

Коротка полум\'я їх відносин увічнена в чудовий автомобіль getaway , в якому вона

натякає на їх першу зустріч у мет Гала в 2016 році, в той час як вона була все ще говорять, зустрічається з Келвіном Харрісом.

"Узи були чорні, була біла," вона співає.

Свіфт також натякає на її відносини з сином були "найкращі часи, найгірші злочини", а також стверджуючи, що вона хоче видалити себе від нього, наспівуючи: "я хотіла піти від нього, мені потрібен привід".

Це ту машину, що Тейлор Свіфт співає. Фото: Кемерон Річардсон

Тейлор Свіфт том Хіддлстон на мет Гала-2016. Фото: Instagram

Потім вона потрапляє в Хиддлстоном.

“Ми були в jetset, Бонні і Клайд. Поки не перейдемо на інший бік. Я на машині, я залишив тебе в барі мотелю. Поклав гроші в сумку та вкрав ключі. Це був останній раз, коли ти побачив мене".

Автомобіль getaway - це Репутація Еквівалент в 1989 видатний трек з лісу.

ПІСНЯ ПРО СЕБЕ

В гостьовій вірші з Атланта репер майбутнє і, набагато менш цікаво, Ед Ширан, Свіфт зізнається, що тепер вона має репутацію , яка передує її на кінець гри.

"Я клянуся, що я не люблю драми, він любить мене," вона співає над туманною пастки ударів.

"Старий Тейлор не може підійти до телефону прямо зараз, тому що вона мертва". Фото: АП

Поки є трохи правди в цій заяві, вона не може зняти з себе повністю в плітки, які постійно кола її.

Ця стаття спочатку з\'явилася в Нью-Йорк пост


banner14

Категория: Искусство

Тейлор Свіфт називає Каньє, Кальвін і Тома в новий альбом


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.