Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Хлоя Севіньї з кийком поставила на коліна Pussy Riot


Опубликованно 12.11.2017 00:00

Хлоя Севіньї з кийком поставила на коліна Pussy Riot

Російська група Pussy Riot випустила кліп на трек Police State. Відео опубліковане на YouTube-каналі wearepussyriot.

У ролику знялася американська актриса Хлоя Севіньї. За сюжетом, вона в поліцейській формі з кийком нападає на героїнь кліпу, одягнених у балаклави, ставить одну з них на коліна, а після цього б\'є плюшевого ведмедика.

У 2012 році панк-рок група Pussy Riot несанкціоновано заспівала в основному приміщенні храму Христа Спасителя так званий «панк-молебень». Після цього учасниць колективу Надію Толоконникову, Марію Альохіну і Катерину Самуцевич звинуватили у хуліганстві і засудили до двох років позбавлення волі в колонії загального режиму. У жовтні 2012 року Мосміськсуд замінив покарання для Самуцевич на умовний і звільнив його в залі засідань. Альохіна та Толоконникова вийшли на свободу по амністії в кінці 2013 року, за два місяці до закінчення терміну ув\'язнення.


banner14

Категория: Культура

Хлоя Севіньї з кийком поставила на коліна Pussy Riot


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.