Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Ксенія Собчак, Олена Летюча, Ірина Горбачова та інші на світській вечірці


Опубликованно 11.11.2017 01:30

Ксенія Собчак, Олена Летюча, Ірина Горбачова та інші на світській вечірці

Ксенія Собчак

Як і коли 36-річна Ксенія Собчак все встигає — загадка, що хвилює багатьох. Зірка встигає не тільки займатися своєю передвиборчою кампанією і продовжувати працювати над телепроектами, але і вести активне світське життя. Так, вчора Ксенія стала однією з головних гостей галасливої вечірки у "Кольоровому", де святкували запуск колаборації бренду Tom Tailor і супермоделі Наомі Кемпбелл.

Сама Наомі до вечірки, на жаль, не доїхала, але столичну публіку це, схоже, не засмутило. Підтримати марку в цей вечір прийшли, крім Собчак, Олена Летюча, Ірина Горбачова, Маша Федорова з дочкою, Лаура Джугелия, Дар\'я Суботіна, і інші знаменитості.

Всі вони встигли сфотографуватися з золотими диско-кулями, послухати діджей-сет від Даші Малигін і, звичайно, оцінити колекцію, у створенні якої брала участь сама Наомі.

Ксенія Собчак

Олена Летюча

Ірина Горбачова

Маша Федорова

Дарина Мороз

Дарина Суботіна

Юліанна Караулова

Аліса Толкачова

Лаура Джугелия

Сабіна Ахмедова

Вероніка Федорова

Амбарцум Кабанян

Даша Малигіна

Ева Вострокнутова

Ксенія Собчак і Марія Миногарова


banner14

Категория: Афиша

Ксенія Собчак, Олена Летюча, Ірина Горбачова та інші на світській вечірці


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.