Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Піт Тауншенд в інші групи


Опубликованно 11.11.2017 00:20

Піт Тауншенд в інші групи

Десять років тому, тоді 15-річний шотландський вундеркінд був завербований, хто Піт Тауншенд грати на гітарі в новій англійської групи гуркіт грому Ньюман, названий на честь джазового піаніста Енді "удар грому" Ньюмен, один Тауншенда з художньої школи. Тріо було завершено колишнім роуді, який Джон "Спіді" Кін, який писав пісні, грав на барабанах і співав провідну партію. Таунсенд справив, влаштував струни і грав на бас-гітарі (чредитовано як "Біжу стоки") на їх дебютний сингл, щось у повітрі, який пішов прямо в № 1 в Британській літа 1969 року і залишався там протягом трьох тижнів.

.Джерело:Поставляється

Ніхто не був здивований раптовою успіх групи, ніж своїх власних членів, які навіть не розглядали просування один з живих виступів. Пісня, з її складними струнних і Маккалох вже кілька гітарних партій, також виявилося складно відтворити, хоча доповнена лінійка гуркіт грому Ньюман був спішно скликано протягом двох місяців. Щось у повітрі, загадковим для її заклик до революції витримано в мрійливо психоделічні мінусовки з тривалим баррел-Хаус виконувалася на фортепіано в середній частині, виявиться "одноденкою".

Але пісню взяли на своє власне життя, з\'являючись у саундтреках декількох фільмів, Чарівний християнин 1969 р. до 2000-х майже знаменитий і страва. Відомі кавер-версії включають художньої гімнастики (1985), том Петті і Серцеїдки (1994) і Австралії Superjesus (2001), хоча мало справедливість для mcculloch будували гітари або Ньюмана цікаво незграбний, хоча тим не менш запам\'ятовуються соло на фортепіано. Ньюман помер торік у віці 73 років, в той час як Мак-каллок відійшов, щоб приєднатися до крила в 1974 році.

Спочатку опубліковано як href="http://www.couriermail.com.au/entertainment/confidential/thunderclap-newman-something-in-the-air-the-story-behind-the-song/news-story/b0e10fa2836c8f83796f8a73ddaaef72"


banner14

Категория: Искусство

Піт Тауншенд в інші групи


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.