Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Помер український актор Тарас Денисенко


Опубликованно 10.11.2017 01:10

Помер український актор Тарас Денисенко

Український актор театру і кіно Тарас Денисенко помер 7 листопада в Києві у віці 52 років. Про його смерть повідомило Міністерство культури України на своїй офіційній сторінці в Facebook.

Відомство не назвало причини смерті заслуженого артиста, але на сторінці Денисенко у Вікіпедії сказано, що він помер після важкої хвороби. Про дати прощання і похорону актора буде оголошено додатково.

Тарас Денисенко — син актриси Наталії Наум та кінорежисера Володимира Денисенка. У 1986 році артист закінчив акторський факультет Вдіку, де вчився в майстерні Олексія Баталова.

Денисенко зіграв більше 50 ролей в кіно і серіалах. Першу популярність йому принесли ролі у фільмах «Як молоді ми були», «Звинувачується весілля» і «У Криму не завжди літо». Двічі він зіграв поета Тараса Шевченка — у серіалі «Тарас Шевченко. Заповіт» і фільмі «Поет і княжна», з\'являвся в серіалах «Повернення Мухтара» і «Брат за брата».


banner14

Категория: Культура

Помер український актор Тарас Денисенко


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.