Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Опівнічні тур в сумніві після стадії гітарист осінь


Опубликованно 10.11.2017 01:00

Опівнічні тур в сумніві після стадії гітарист осінь

Засновником впала до кінця набір в історії групи біс і супроводжував її етапі і в машину швидкої допомоги для лікування.

КОМЕНТАР: ПІВНІЧНИЙ МАСЛО БРИТВА І ПОВНА ШУМУ І ЛЮТІ

ОПІВНІЧНЕ МАСЛО РОБ ХЕРСТ ПЕРЕГОВОРИ ПРО ОБ\'ЄДНАННЯ З КОЛЕГАМИ ПО ГРУПІ ЗА ВІДМІННИЙ ТУР КОЛА

Масла на Майєр музика Bowl сьогодні. Концерт вбивця. Бідний Джим Moginie проскакувала в кінці заподіюючи біль собі і різання коротких біс. Сподіваюся, що він в порядку (він музичний геній) #midnightoil @jimmoginie pic.twitter.com/iDe1B1kxm1— Маркус блискавка (@marcuszipper) 8 Листопад, 2017

Фронтмен Пітер Гаретт вийшов на сцену, щоб потім нехай натовп знає, містер Moginie була здоровою, але занадто хворий, щоб повернутися на сцену.

Групу закрив шоу з незапланованим акустичним характеристикам.

Опівночі гітарист масло Джим Moginie виконує в Тасманії на початку цього місяця. Фото: Патрік Ги

Опівночі нафту знову приголомшливий, але показати обірвалася з Джимом Moginie ковзаючи по сцені, не маючи можливості повернутися на біс. Сподіваюся, не занадто серйозні ?— 2017 Розмарі Уолтон (@rosewal) 8 листопада

Опівнічні ще чотири показує графік, щоб обернути їх велике коло 2017 світове турне, в тому числі особливий день поминання концерт в Сіднеї і повернутися наступного тижня в Мельбурні.

Фанатам доведеться почекати, щоб з\'ясувати, травми Володимир Moginie досить серйозними, щоб припинити його час на екскурсії або якщо заміна можна знайти грати інші показує.

Кілька вийшли на соціальних медіа в середу ввечері, щоб побажати йому добре.

@jimmoginie чув, у тебе був нещасний випадок! Сподіваюся, у вас все в порядку! ??


banner14

Категория: Искусство

Опівнічні тур в сумніві після стадії гітарист осінь


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.